Kaip paaugliams turėti sveiką seksualinį gyvenimą?

seksualinis-gyvenimas

1 metodas.
Mokykitės iš visų, iš kurių galite. Skaitykite knygas apie seksualinį gyvenimą, kalbėkite apie tai su savo tėvais, draugais bei partneriu – tai leis susidaryti tikslią nuomonę apie tai kas yra teisinga šiuo aspektu, o tai suprasdami galėsite tinkamai bendrauti bei elgtis su savo partneriu.

2 metodas. 
Daugiau dėmesio su savo partneriu skirkite ne galutiniai daliai – lytinei sueičiai, tačiau tam, kas vyksta iki tol. Skirkite daug dėmesio bučiniams, glamonėms, dėkite pastangas į romantiką jūsų gyvenimuose, į aplinką – tai leis gyventi sveiką seksualinį gyvenimą be lytinių sueičių pertekliaus, kas greičiausiai yra pats geriausias variantas. Verta paminėti ir tai, jog jei pradeda nebesutarti su savo partneriu – padarykite nedidelę pertrauką vienas nuo kito, tai leis susivokti savo jausmuose bei juos netgi sustiprinti.

3 metodas.
Pirmiausia, neskubėkite, kai kalba pasisuka apie lytinius santykius – daugiau dėmesio kreipkite į bendravimą su savo partneriu, jo pažinimą. Jei nuo seksualinio potraukio atsiriboti neišeina, pasirinkite kitus vienas kito patenkinimo būdus – oralinį ar analinį seksą. Šie būdai leis ne tik suteikti malonumą savo partneriui, tačiau ir žymiai sumažins nėštumo riziką, kas yra išties svarbu, ypatingai paauglystėje.

4 metodas.
Jei jau nusprendžiate, jog lytinės sueities išvengti nepavyks, tinkamai tai suplanuokite. Iš anksto suplanuokite laiką, vietą, pasirūpinkite apsauginėmis priemonėmis (pavyzdžiui prezervatyvais) bei tinkama aplinka. Pasirūpinimas viskuo iš anksto leis sumažinti įvairių netikėtumų riziką iki minimumo, kas yra labai svarbu. Po šio proceso aptarkite tai kas vyko su savo partneriu – tai leis jums įgyti patirties kitiems kartams.