Kėbulo Remontas

Kėbulo remontas, tai daug aprėpianti sąvoka, tačiau mūsų šalyje jis remontuojamas dažniausiai dėl korozijos. Korozija tikriausiai yra užpuolusi ne vieną mūsų automobilį ir tai tikriausiai ne tik gadina bendrą automobilio vaizdą, bet ir jo techninę būklę, bei pačią automobilio kainą. Dėl šitokio spartaus automobilių rūdijimo, galime padėkoti savo klimatui, bei kelininkams, kurie žiemą negaili druskų barstydami kelius. Tačiau negalima pamiršti ir to fakto, kad kiekvienas automobilis yra gaminamas vis kitaip, kas nulemia ar jūsų automobilis greitai „apsikrės“ korozija. Bet kaip bebūtų skaudu, visi automobiliai pagaminti iš metalo, kuris turi blogą savybę rūdyti, bet tai galima sustabdyti, jei pasirūpinsite savo automobiliu.

Norint neturėti rimtų kėbulo remonto darbų ateityje, būtina savo automobilį iš anksto apsaugoti nuo rūdijimo. Tačiau prieš tai reikėtų sužinoti kas jį sukelia. Pagrindiniai jūsų automobilio kėbulo priešai yra deguonis ir drėgmė, tačiau neverta išsigąsti, nes dabar yra skirtas didelis medžiagų asortimentas, kuris apdengia jūsų automobilį tarsi skydu, kuris apsaugo jį nuo deguonies ir drėgmės. Taip pat šiais laikais naudojama ir įmantrios naujosios technologijos, kurios jūsų automobilį nuo rūdijimo apsaugos ilgiau ir kokybiškiau, tačiau ir jų kainą gerokai didesnė.

Gaila, bet žmonės šių veiksmų imasi tik pamatę pirmąsias rūdis ant savo automobilio ir taip sumoka dar daugiau pinigų, nei būtų tekę mokėti anksčiau. Bet jei pasitaiko taip, kad pinigėlių sunku gauti, Jūs galite automobilio kėbulą apsaugoti patys ir tai jums nekainuos nieko!

  • Patartina kuo dažniau plauti automobilio dugną ar, bent pervažiuoti per didelę balą, mat taip nusiplauna žiemą barstomos druskos, kurios akimirksniu pradeda graužti metalą.
  • Užsidėkite purvasaugius, kurie apsaugo kėbulą nuo purvo ir akmenukų, kurie pažeidžia lako ir dažų sluoksnius, dėl ko taip pat pradeda rūdyti automobilis.
  • Nepatartina automobilį laikyti šiltame garaže, kai lauke šalta. Dėl temperatūrų skirtumų jūsų automobilio dažai ir lakas gali suskilinėti.
  • Taip pat žiemą niekada neplaukite automobilio lauke, kada temperatūra siekia žemiau nulio.
  • Jei atsitiko smulki avarija ir jūsų mašina liko truputį įbrėžta ar įlenkta, kuo skubiai apsilankykite servise, kur bus tinkamai sutvarkyta.

Ir tai tik keletas patarimų, kaip apsaugoti automobilio kėbulą, tačiau negalima pamiršti, kad rūdyja, ne tik kėbulas, bet ir visos metalinės automobilio dalys, kurioms taip pat reikia priežiūros.