Kokia turėtų būti optimaliausia pirties kepurės kaina?

pirties kepures kainaPirtį ar sauną mėgsta dauguma žmonių. Tai ne tik puikus poilsio ir laisvalaikio praleidimo būdas, bet ir galimybė atlikti pačius įvairiausius sveikatinimo ritualus. Pirties nauda, nuo seno yra žinoma ir ypač vertinamos jos procedūros, nes jos padeda žymiai pagerinti savo sveikatos būklę – aktyvinti kraujotaką, skatina limfos cirkuliaciją, padeda prakaituojant pašalinti kenksmingus toksinus ir šlakus.

Patyrę pirties ir karščio mėgėjai puikiai žino pačių įvairiausių būdų, kaip atlikti įvairiausias procedūras, pasitelkiant natūralias priemones: eterinius aliejus; žolelių nuovirus; vantas, surištas iš ąžuolo, beržo, drebulių, kadagio ar kitų rūšių medžių šakelių.

Tačiau reiktų žinoti, kad naudojantis pirtimi ar sauna, reiktų laikytis tam tikrų taisyklių. Pavyzdžiui, rekomenduojama kaitinantis nevartoti jokio stipraus alkoholio, o jei įmanoma iš vis jo atsisakyti. Taip pat labai svarbu gerti pakankamai vandens, nes dėl karščio prarandame labai daug skysčių. Tad jei pasijaučiate silpnai ar ima svaigti galva, žinokite, kad jūsų organizmas patyria dehidrataciją, t.y. skysčių stygių, todėl būtina kuo skubiau atsigerti. Reiktų stebėti ir savo organizmo reakciją į pirties temperatūrą, jokiu būdu nerungtyniaukite su kitais, stengdamiesi pirtyje išsėdėti ilgiausiai ir įrodyti savo ištvermę. Rekomenduotina tarp pasisėdėjimų daryti pertraukas ir bendras laikas, praleistas mėgaujantis pirties malonumais neturėtų trukti ilgiau nei 3-4 valandas.

Nemažiau tinkamai apsaugoti ir savo galvą, nerekomenduotina į pirtį eiti be pirties kepurės. Kaina priklauso, nuo to, iš ko ji pagaminta: vilnos, veltinio, pusvilnės, lino ir medvilnės ar vien tik medvilnės pluošto. Tokios kepurės apsaugo jūsų galvą nuo perkaitimo ir nedžiovina plaukų, nes karštis gali juos labai stipriai išsausinti ir taip pažeisti. Taip pat galima rinktis ir vardines kepures arba su šmaikščiomis dedikacijomis, tad tai tikrai puiki dovanų idėja tikriems pirties mėgėjams.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>