Trinkelių klojimas, kaina

Trinkelių klojimas tai daug pastangų ir kantrybės reikalaujantis darbas. Norint jį atlikti puikiai, reikia geros patirties ir įgūdžių. Trinkelės sparčiai populiarėja visame Pasaulyje. Šaligatvių ir aikščių plytelėmis išklotas dangas, vis dažniau pakeičia trinkelės.

Trinkelės dabar populiariausios yra Europoje. Miestuose bei jų gatvėse dažnai galime pamatyti išklotas trinkeles, o ypač tai būdinga kurortiniams miesteliams ir kaimo turizmo sodyboms. Žmonėms patogu ir malonu basomis vaikščioti trinkelėmis kaimo turizmo sodybose ir kurortiniuose miesteliuose. Taip pat trinkelės populiarios ir miestuose, bet trinkelėmis išklotą aikštę retai pamatysime mažame miestelyje, nes tam reikia skirti daug laiko ir pinigų, ko, šiuo metu, dauguma stokoja, bet, už tad, kiek didesniuose miestuose, dauguma aikščių ir šaligatvių, jau iškloti trinkelėmis.

Trinkelių klojimas, tai labai ilgas ir daug kantrybės reikalaujantis darbas. Žmonės, dirbantys šį darbą, yra atlikę daug praktinių užduočių ir apmokymų, nes šiame darbe klysti visiškai negalima. Net mažiausia klaidelė gali sugadinti visą darbo procesą. Klojant trinkeles, yra apskaičiuojamas kiekvienas centimetras. Visas gruntas turi būti iškastas, o smėlis, kuris yra užaberiamas, kai gruntas yra iškastas, turi būti sutankinamas tiek, kad jis nesusispaustų ant jo paklojus trinkelę. Kai trinkelės jau paklotos, yra patartina jas sulyginti vibratoriumi su guminiu padu, bet tai, kaip kad sako specialistai, nėra būtina.

Lietuvoje taip pat yra labai daug įmonių ir žmonių, kurie tikrai jums išklos trinkeles jūsų kieme ar kitoje vietoje, kur tik paprašysite. Kainos nėra labai didelės. Oficialiai yra skelbiama, kad šiuo metu trinkelių klojimo kaina už kvadratinį metrą svyruoja nuo 30 litų, ši kaina su jūsų pirktomis medžiagomis, bet tai oficiali kaina. Yra žmonių, kurie jums trinkelėmis jūsų kiemą išklos ir už 18 litų kvadratiniam metrui su jūsų pirktomis medžiagomis. Jeigu žmogus, kuris kloja trinkeles už mažą kainą ir neturi jokių rekomendacijų, gali būti, jog jo darbo kokybė yra prasta. Registruotos įmonės darbą atlieka kokybiškai ir laiku, todėl, darbui atlikti, yra patartina rinktis įmonę, o ne žmogų.

Trinkeles kloja vis daugiau žmonių ir įmonių, bet ne kiekvienas darbą atlieka kokybiškai. Vienos trinkelių klojimo įmonės perka pigesnes medžiagas, kurios nebus ilgaamžiškos ir po kurio laiko pakeis spalvą, bus labai neatsparios smūgiams arba greitai išsikraipys. Kitos įmonės nedalina tuščių pažadų ir atsižvelgia į visus klientų poreikius. Todėl rekomenduojame neskubėti ir teisingai pasirinkti žmones, kurie jūsų kiemą trinkelėmis išklos tvarkingai ir ilgaamžiškai.