Apie auto įvykius Lietuvoje ir draudimo statistiką

Apdrausti savo transporto priemonę būtina. Ir labai rekomenduojama rinktis ne tik privalomąjį draudimą, tačiau geriau – KASKO. Nors jo kaina šiek tiek didesnė, tačiau jis suteikia kur kas platesnę apsaugą ir iškilus bet kokiems nesklandumams draudimas padengs visas išlaidas su kaupu. KASKO draudimas mėnesiui tikrai ne toks brangus, kaip daugelis galvoja, tačiau yra toks naudingas, kaip teigiama.

Kas geriausiai įrodo, kad KASKO draudimas yra geriausias pasirinkimas? Auto įvykiai Lietuvoje, kurie puikiai iliustruoja, kad bet kam gali atsitikti nelaimė, o jai atsitikus žmogus galės jaustis ramus bent jau dėl finansinių niuansų.kasko

Statistika atskleidžia, kad beveik ketvirtas Lietuvos gyventojas turėjo kokį nors įvykį, kuris yra susiję su auto įvykiais. Ne visais atvejais tai yra avarija. Net ir atsitrenkus į medį KASKO draudimas kabai mielai padengia bet kokias atsiradusias išlaidas, tad tas įvykis yra gana plačiai apibrėžiamas. Žinoma, tai įrodo, kad problemos su transporto priemonėmis gali būti labai įvairios, todėl geriausia rinktis KASKO draudimą, kurio paslaugų spektras kur kas platesnis nei įprasto privalomojo draudimo. Paprasčiausiai ištikus nelaimei žmogus ir taip turi kur koncentruoti mintis, tad dažniausiai net nenorima galvoti apie tai, kad po nelaimės teks ieškoti papildomų investicijų, kurios gali padėti susitvarkyti su atsiradusiais transporto priemonės gedimais. Būtent tokiu atveju draudimas ir tampa geriausia pagalba, kuri padeda greitai išspręsti finansinius nesklandumus, kurie susiję su auto ir tuo pačiu koncentruotis ties rimtesnėmis problemomis, tuo pačiu efektyviau jas spręsti.

Net jeigu ir esate labai puikus kelių eismo dalyvis, tai dar nereiškia, kad pavyks išvengti kitų žmonių sukeliamų avarinių situacijų. Jau geriau visada būti apsidraudusiu. Tokiu atveju kiekviena kelionė bus saugi ir rami.

KASKO draudimas mėnesiui arba metams kainuos kur kas mažiau nei tos išlaidos, kurias gali tekti patirti auto įvykio metu. Jauskitės saugus – vairuokite saugiai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>