Bernvakario organizavimas

bernvakariaiKaip taisyklė, bernvakario organizavimu ir jo švente turi užsiimti liudytojai – tai viena iš jo prieš vestuvinių pareigų. Jaunikis juk vienintelį kartą gyvenime mėgaujasi tuo, kad visi organizuoja be jo ir specialiai tik jam – jam lieka tik ateiti ir mėgautis atsisveikinimu su vienišiaus gyvenimu. Kaip ir seka iš pavadinimo, į bernvakarį kviečiami tik vyriškos lyties draugai be merginų. Merginos, aišku, ne visada būna patenkintos tokiais renginiais, bet dažniausiai sutinka ir leidžia savo vaikinams „pasitūsinti“ vyriškoje kompanijoje. Nereikėtų organizuoti bernvakarį prieš vestuves – pasilikit sau laiko atsipūsti po audringos vyriškos šventės.
Viena iš populiariausių bernvakario vietų – striptizo klubas. Apnuoginti gražių merginų kūnai vienu metu atpalaiduoja ir tonizuoja, o antros pusės nebuvimas nuima visas ribas. Tradiciškai, bernvakaryje alkoholis liejasi laisvai, vaikinai prisigeria, atsipalaiduoja ir šėlsta – ilsisi, vienu žodžiu. Dažnai bernvakariai yra švenčiami pirtyje arba saunoje, prisikviečia ten striptizo šokėjų ar masažuotojų, ir, gerdami alų, mėgaujasi paskutiniu laisvu vakaru.
Bet būna atskira jaunikių rasė, kuriems labiau patinka praleisti vakarą tik vyriškoje kompanijoje, su geru alkoholiu, be jokių striptizo šokėjų, masažuotojų ir t.t. Tokie jaunikiai lieka ištikimi savo antroms pusėms, jiems nepriimtini vakarėliai su „nepažįstamomis“ moterimis. Tokiu atveju bernvakaris organizuojamas sporto klube, arba kur nors gamtoje (klasikinė žvejyba, medžioklė, turistinis žygis arba paprastas „piknikas“ ir t.t.).
Geru variantu gali būti dažasvydis, juk visi vyrai savo sieloje yra berniukai, o visi berniukai bet kokiame amžiuje mėgsta pašaudyti. Kai kam tai gali pasirodyti liūdna švente, bet visi mes žmonės skirtingi, su skirtingais norais ir skoniais. Svarbiausia – kad bernvakaris pačiam jaunikiui būtų įsimintinas kaip geras vakaras, praleistas geroje kompanijoje ir, kuri paliktų tik teigiamas emocijas ir prisiminimus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>