Gydymas trombocitų ir kraujo plazmos koncentratu

prpGydymas trombocitų ir kraujo plazmos koncentratu, dar kitaip vadinamas PRP (platelet rich plasma), yra jau daugiau negu 40 metų klinikinėje praktikoje naudojamas metodas, kuris padeda kovoti su daugybe įvairių sutrikimų. Didžiausias procedūros privalumas yra tai, kad ji padeda kovoti su įvairių problemų priežastimis, o ne tik jų simptomais. Galima sakyti, kad tai yra visiškai natūrali procedūra, nes gydymui naudojamas paties paciento kraujas. Šis gydymas yra pagalba organizmui užtikrinti veiksmingą gydančių medžiagų perdavimą.

Kokią naudą duoda trombocitai?

Trombocitai yra pagrindinė žmogaus organizmo medžiaga, kuri atsako už žaizdų gijimą ir naujų audinių statybą. Jeigu įsipjovėte pirštą, trombocitai skuba į pagalba, paskatina kraujo krešėjimą ir sustabdo kraujavimą. PRP gydymo metodo tikslas yra sutelkti ir sukoncentruoti trombocitus ten, kur jų labiausiai reikia, į tas vietas, kurioms reikia gydymo.

Kaip atliekama PRP procedūra?

PRP procedūros pradžioje, gydytojas iš paciento paima nedidelį kiekį kraujo. Naudodamas specialią centrifugą, gydytojas atskiria gydymui reikalingas kraujo dalis – trombocitus ir kraujo plazmą. Gautas koncentratas yra suleidžiamas į gydomą vietą. Trombocitai suaktyvina regeneracinius procesus, atnaujina audinius ir pagerina jų veiklą. Kadangi gydymui naudojamas paties paciento kraujas, beveik nėra atmetimo ir alerginės reakcijos tikimybės.

Kokias problemas galima spręsti PRP procedūromis?

Gydymas trombocitų ir kraujo plazmos koncentratu yra pritaikomas įvairiems gydymo tikslams. Gydymas padeda kovoti su plaukų slinkimo problema, sąnarių uždegimais. Gydymas padeda atjauninti ir pagražinti odą. Gydymas taip pat taikomas kovoti su seksualiniais sutrikimais – makšties ir varpos jautrumo sumažėjimu, impotencija, Peirono liga, lytinio potraukio sutrikimais, makšties sausumu ir t.t.

Daugiau apie gydymą ir jo pritaikymus galite sužinoti susisiekę su Kaune esančios „Ąžuolyno medicinos klinikos ir SPA“ specialistais.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>