Interjero dizainas. Kaip tinkamai pasirinkti interjero dizainerį?

Tikriausiai kiekvienas paprastas mirtingasis net negalvoja apie galimybę pasisamdyti interjero dizainerį, kadangi tai gali padaryti tik žmonės turintys pinigų. Interjero dizainas yra tikrai sudėtingas procesas, todėl žmonės turintys pakankamai pinigų supranta, jog geriau šį darbą duoti profesionalui, išmanančiam šią sritį. Taip pat tokiu būdu žmogus gebės sutaupyti savo laiką bei nervus. Beje, tai padės ne tik sutaupyti save patį, bet ir finansus, kadangi šios srities specialistai žino naujas mados tendencija, kas būtų geriausia jums. Taigi vis dėlto, ką reikia daryti, norint kad interjero dizainas būtų suprojektuotos to specialisto, kuris gebėtų suprasti, ko jūs norite, kokie jūsų lūkesčiai. Tai tikrai nėra lengva. Apskritai prieš susitinkant su specialistų reikia tam skirti laiko, klientas turi pasiruošti šiam susitikimui. Jis turi tiksliai pasidomėti koks interjero dizainas jam būtų aktualus, ko jis apskritai nori iš to interjero dizainerio. Tuomet specialistas galės jums pagelbėti. Beje, šiam pirmajam susitikimui turi pasiruošti ne tik klientas, bet ir pats dizaineris. Juk jis turi pasiruošti kelis variantus, kuriuos galėtų pateikti klientui kaip pavyzdį. Taip pat specialistas turi išsiaiškinti nuodugniai kliento poreikius. Tai yra gana sudėtingas darbas, kadangi dizaineris turi būti pasiryžęs išklausyti kliento nuomonę, kritiką bei stengtis, kad galutiniame procese, rezultate jo klientas liktų patenkintas. Tačiau žinoma, kad jeigu klientas visa laiką nenorės priimti specialisto pasiūlymų ir bus negatyvus visoms jo idėjoms, tai gali baigtis ne geru rezultatu, o katastrofa. Todėl kartais nereikia klientui pervertinti savo galimybių, bet savaime aišku, kad ir interjero dizainas sukurtas vien dizainerio be kliento įsikišo taip pat netinka. Todėl jau pasirinkus interjero dizainerį būtina su juo nuolatos komunikuoti arba tiksliai išsakyti savo nuomonę, kad kurdamas interjero šedevrą dizaineris žinotų į ką orientuotis, ir kad jo klientas galiausiai liktų patenkintas. Taigi akivaizdu, kad svarbu ne tik tinkamai pasirinkti interjero dizainerį bet ir tinkamai išsakyti savo nuomonę, kuri yra labai svarbi dizaineriui.

One thought on “Interjero dizainas. Kaip tinkamai pasirinkti interjero dizainerį?

  1. Ilona

    Statėmės namus, kadangi pati nelabai turėjau laiko įrenginėti namus. Nusprendėme pasisamdyti namų dizainerę. Labai mums su vyru patiko židiniai, tad nusprendėme, kad ir pas mus jis tikrai turėtų būti. Ir taip atsitiko, kad dizainerę pasisamdėme neapsvarstę daugiau galimybių ir tikrai teko nusivilti. Tad reikėtų tikrai labai gerai apsvarstyti, paprašyti rekomendacijų. Nes mums galiausiai teko nugriauti židinį, dėl dizainerės klaidos.

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>