Kada dairytis ortopedo traumatologo konsultacijos?

Mūsų vaikai auga taip greitai, kad mes net negalime visuomet suspėti paskui juos. Dažnai jie žengia skubius, neapgalvotus žingsnius, kurie, kartais gali baigtis ir liūdnai. Šiame straipsnyje panagrinėsime atvejus, kai vaikystės trauma, kuri iš pirmo žvilgsnio atrodo nesudėtinga, negydoma gali atnešti didelių laikysenos sutrikimų ateityje.

Po kokių traumų reikėtų ieškoti ortopedo traumatologo konsultacijos?

Sulaužytas ar skilęs kojos kaulas, čiurnos, raiščių patempimai ar nutraukimai, netaisyklingai statomos pėdos, laikysena – yra begalė priežasčių, kurios turėtų jus atvyti ortopedo traumatologo konsultacijoms. Tačiau, vis tik gali būti ir taip, kad jūsų vaikui po nesudėtingos traumos ir gali neiškilti akivaizdžių komplikacijų, bet neištirtos ir negydomos traumos gali iškilti ateityje ir pridaryti daug nemalonumų.

Oropedo traumatologo konsultacijos padės ir greičiau atsigauti po traumų, atliekant įvairius mankštos, tempimo ir kito tipo pratimus. Raumenys gali būti stiprinami tiek specialių įtvarų pagalba, tiek atliekant pratimus. Ortopedas traumatologas konsultuos ir ne tik patars kokius pratimus reikės atlikti, bet ir atliks masažo sesijas, skirtas potrauminiam periodui, siekiant pagreitinti visišką sugijimą.

Kokybiškos avalynės privalumai.

Kad mūsų vaikai augtų sveiki ir tvirti, neužmirškime atkreipti dėmesį ir į teisingą avalynę, kuri gali apsaugoti ir užkirsti kelią traumoms. Tvirto pado avalynė, ant kurios pėda būtų statoma tvirtai ir stabiliai, čiurnos apsaugos ir visi kiti būtini faktoriai apsaugos nuo traumų ir padės ne tik sportuoti, bet ir saugiai vaikščioti.

Išvada galėtų apibendrinti visą straipsnį vienu sakiniu – mūsų sveikata yra brangiausias turtas. Tad nesvarbu kuri tai sritis, turime atsakingai žiūrėti į kiekvieną savo kūno dalelę, nes būtent kūną mes ir turime tik vieną, kurio nenusipirksime už jokius pinigus.

One thought on “Kada dairytis ortopedo traumatologo konsultacijos?

  1. Avalynė

    Tikrai kartais pamirštame sveikatą vardan grožio, mados, vaikų užgaidų ir panašiai. Mes šeimoje esame nusprendę, jog kam kam, bet avalynei taupyti negalime, tad visi avime tik kokybiškus batus. Geriau mažiau, bet užtikrinti!

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>