Kaip sumažinti vagystės riziką

busto draudimasVagys apsilanko netikėtai. Jų paliktus pėdsakus randate grįžęs iš atostogų ar po darbo dienos, nemaloniai nustembate gavęs skambutį iš saugos tarnybos. Visą tai įvyksta todėl kad per mažai rūpinatės savo turto saugumų. Policijos ir saugos tarnybų pareigūnai pateikia efektyviausius būdus ir priemones kaip apsisaugoti nuo vagysčių.

Signalizacija. Gali būti sujungta prie budėjotų pulto arba vietinė, didelės esmės tai nekeičia. Svarbiausia kad ji būtų sumontuota ir veiktų. Net jei signalizacija sujungta su budinčiu dispečeriu tai nereiškia kad esate apsaugotas. Kol ekipažas atvažiuos praeis mažiausiai 15 minučių tuo tarpu vagims įsibrovus į jūsų butą užtenka ir 2 minučių išnešti vertingiausius smulkius daiktus. Signalizacija apsaugo tik nuo stambių daiktų, baldų buitinės technikos išnešimo.

Spynos. Kuo jų daugiau ir kuo spynos brangesnės, geresnės kokybės tuo vagims daugiau laiko teks plušėti prie jūsų durų. Per tą laiką jiems gali sutrukdyti išorinės aplinkybės o gal netgi ir iš viso jie persigalvos dėl jūsų buto ir pasirinks apvogti kaimyno butą. Naudokite spynos širdeles kurios yra apsaugotos nuo grežimo ir laužimo laužtuvu.

Apšvietimas. Nepalikite tamsių šėšėlių juodiems darbams. Visur kur tamsiu paros metu galima prieiti prie jūsų buto ar namo įrenkite LED šviestuvus su judesio davikliai. Tai nesunaudoja daug elektros energijos tačiau puikiai veikia kaip atgrasanti priemonė. Pagalvokite apie tai kad vagims tai suteiks dar daugiau nepatogumo t.y. prieš patenkant prie durų reikės nusukti arba išdaužti lempas o tai yra pašalinis garsas kurį gali pastebėti praeiviai ar kaimynai.

Unohub.lt būsto draudimas yra vienintelis būdas atgauti pinigus atsitikus vagystei. Net jeigu ir taikote kitas apsaugos priemones nepagailėkite pinigų draudimui nes galite pasirinkti draudimo paketa kuriame jums bus atlyginta žala net ir daiktus kuriuos laikote sandėliuke arba nuosavo namo kieme.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>