Kiekvienos moters svajonė – tobuli antakiai

Make upp Eyebrow Makeup Antakiai turi nepaprastai didelę reikšmę veido bruožų formavime, jie suteikia veidui formą, išryškina bruožus, suformuoja žvilgsnį… Tobuli antakiai – tai gražios simetriškos formos, tolygios spalvos, prie veido formos, plaukų, odos ir akių spalvos derantys antakiai. Visa tai galima pasiekti dviem būdais: kiekvieną rytą stovint prie veidrodžio ir antakius formuojant kosmetinėmis priemonėmis arba antakius patikėjus microblading (mikropigmentacijos) specialistei.

Microblading arba mikropigmentacija – tai procedūra, kai specialiu SWISS COLOR pieštukiniu įrankiu, į kurį fiksuojasi vienkartinis peiliukas iš daugybės plonyčių adatėlių, pigmentai yra įvedami į odą (epidermio lygyje).

Mikropigmentacija gali būti taikoma akių vokams, lūpoms, speneliams, apgamėliams formuoti, tačiau, vis dėlto, dažniausiai atliekama antakių mikropigmentacija.

Mikropigmentacija dažniausiai išsilaiko nuo 6 mėn. iki 3,5 m., o kartais ir dar ilgiau. Pigmento ilgaamžiškumas priklauso nuo kiekvienos moters odos savybių, pigmento intensyvumo, spalvos. Taip pat ar yra atliekamos korekcijos, ar moteris naudoja kosmetikos priemones, kurios gali sumažinti pigmentaciją – retinolį, rūgštis, atlieka enziminius pilingus ir kitas veido šveitimo procedūras, ar moteris dažnai būna saulėje, soliariume. Galiausiai, įtakos turi ir vartojami medikamentai, sveikatos problemos.

Atlikus mikropigmentaciją rekomenduojama laiku atlikti ir korekcijas, nes tada rezultatu bus galima džiaugtis ilgiau, išnykus pigmentui nereikės vėl iš naujo atlikti visos procedūros. Korekcijas reikia atlikti individualiai pasitarus su specialiste, dažnumas priklauso nuo pigmento spalvos ir išblukimo laipsnio. Dažniausiai korekcija atliekama po pusės metų arba metų, kartais – po 2–3 m. Natūralios, šviesios spalvos pigmentai blunka greičiau.

Taigi, jei nenorite kiekvieną rytą vargti su kosmetikos priemonėmis ir formuoti antakius, dabar yra puiki galimybė to išvengti – microblading (mikropigmentacijos) procedūra, kurią patikėti reikia tik šios srities specialistei.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>