Kokias natūralias priemones vartoti plaukams stiprinti?

Plaukams stiprinti naudojamos natūralios plaukų plovimo prieminės, kaukės, augaliniai ir eteriniai aliejai. Turbūt visiems žinomas būdas, kad plovimui tinka kiaušinio trynys, išplaktas nedideliame vandens kiekyje ir naudojamas vietoj pirktinio šampūno. Moterims, kurių plaukai labai riebaluojasi, gali būti naudojamas sodos tirpalas, perskalaujant vandeniu su keliais lašais obuoliu actu.

Augaliniai ir eteriniai aliejai

Naudojant augalinius ir eterinius aliejus plaukai bus stiprūs, gražūs, blizgantys, nepleiskanos ir nebus išsišakojusių plaukų galiukų. Aliejai gali būti:

• Riebūs aliejai. Jie pasižymi didele molekuline mase, kuri aplipina plaukus, todėl juos geriausia maišyti su kitais aliejais.

• Pusriebiai aliejai. Į plaukus įsigeria labai lengvai.

• Neriebūs aliejai. Lengvai tepasi ir nesulipdo plaukų.

Rekomenduojami: varnalėšų, avokadų, alyvuogių, kokosų, ricinų aliejai ir kt. Svarbiausia naudodi natūralius, o ne su įvairiais cheminiais priedais. Varnalėšų aliejus prisotintas vitaminais A ir E, jame gausu mikroelementų, riebalų rūgščių, mineralų, sustiprina plaukus, apsaugo nuo plaukų slinkimo, nuo pleiskanų. Jis gali būti naudojamas 1-2 kartus per savaitę, įtrinanti į galvos odą ir po 30-40 min. išplauti su šampūnu. Taip pat varnalėšų aliejus gali būti naudojamas blakstienoms ir antakiams stiprinti.

Kaip naudoti natūralius aliejus

Pašildytą aliejjų galima naudoti galvos masažui, galima įlašinti į šampūnus, balzamus, kondicionierius po keletą lašelių. Pats patogiausias būdas plaukams sustiprinti, užlašinti ant šukų porą lašelų aliejaus ir iššukuoti plaukus, šią procedūrą atliekant 1-2 kartus per savaitę. Į plaukų šaknis galima trinti gryną augalinį aliejų, arba į kaukes įlašinti pasirinkto aliejaus, poveikis bus stipresnis ir maloniai kvepės.

Kaukės plaukams iš natūralių medžiagų

Sausiems plaukams padės pieno ir medaus kaukė, kad plaukai būtų švelnūs, blizgantys naudokite avižų dribsnių ir migdolų aliejaus kaukę. Medaus kaukė ir porą valgomųjų šaukštų alyvuogių aliejaus natūraliai drėkina plaukus. Plaukų kaukė su kiaušiniu ir ricinos aliejumi taikoma slenkantiems ir sunkiai augantiems plaukams, norėdami juos padrėkinti, pamaitinti ir sustiprinti, puikiai tiktų kaukė su kiaušiniu ir glicerinu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>