Kokios pakuotės geriausios maisto produktams?

Kaip ir žmogus negali apsieiti be drabužių, taip ir maisto produktams yra reikalinga pakuotė. Stiklinė, popierinė, plastikinė, medinė ir kombinuota, tinka visos medžiagos, kurių pagalba gamintojai gali tinkamai sufasuoti ir pateikti pirkėjams gaminį. Tačiau maisto produkto pakuotė yra svarbi ne vien dėl pateikimo, bet ir visomis kitomis prasmėmis:

  • Jos pagalba gaminys išlaiko savo šviežumą ir gali būti saugomas ilgesnį laiką, kartais net ir po atidarymo.
  • Pakuotėje yra surašoma visa būtina ir svarbi informaciją, kuri supažindina pirkėjus su viduje esančio produkto ingredientais, maistinę vertę, alergenus, paruošimo būdus ir galiojimo laiką.
  • Ji palengvina maisto produkto transportavimą, saugojimą ir vartojimą. Dėl šios priežasties ko gero niekada nebus apvalių, nestabiliai stovinčių butelių.
  • Žinoma negalima pamiršti ir apie dėmesio pritraukimą ir žinutę, kurią pakuotė komunikuoja savo potencialiems pirkėjams. Šis veiksnys dažnai būna pagrindiniu, dėl ko renkamės išbandyti kokią nors naujovę.

Visi šie veiksniai verčia maisto produktų ir pakuočių gamintojus pastoviai ieškoti inovatyvių sprendimų, kurie leistų pateikti gaminį klientams ne tik gražiai bet ir patogiai. Svarbiu faktoriumi tampa tinkamo dydžio bei formos parinkimas ir žinoma funkcionalumas. Vienas populiariausių ir šiuolaikiškiausių sprendimų, naudojamų tiek maisto tiek ir kitų produktų pakavimui yra suformuoti maišeliai. Jie ypač tinka biriems produktams ir atlieka tiek pakuotės tiek ir indo, kuriame patogu laikyti įsigytą produktą.

Šiuolaikinių spaudos technologijų pagalba suformuotus maišelius galima apipavidalinti pačiais unikaliausias būdais, o gamybos procese juos galima papildyti tokiais sprendimais kaip:

– papildoma užspaudžiama daugkartinio uždarymo juostelė (Zip lock),

– skaidrus langelis,

– pakabinimui skirta Euro skyle,

– apvalintais kampais,

– įpjovomis patogesniam atidarymui.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>