Kuriuos senus baldus pakeisti, kad būstas atrodytų naujesnis?

Nemažai žmonių mano, kad jų būsto interjeras yra: pasenęs, neskoningas arba nebeskoningas, neįkvėpiantis arba net nuobodus. Savo interjeru nusivylę žmonės renkasi ilgai taupyti ir tada daro kapitalinį namų pertvarkymą, nors kartais jo visai nereikia. Galbūt pakanka pakeisti vieną arba du, tris baldus tam, kad patalpa atgimtų visiškai naujomis spalvomis? Mes turime jums keletą patarimų, kokius baldus galima rinktis pakeisti naujais, kad kambaryje būtų jaučiamas naujumo, išskirtinumo ir įdomumo akcentas.

Kėdės arba foteliai

Tiek virtuvėje, tiek svetainėje (patalpose, kur kėdės ir foteliai būna dažniausiai) šis baldas užima gana svarbią rolę. Yra taip, jog į jų dizainą bei ypatumus nuolat atkreipiame dėmesį, bet akys per daug to nesureikšmina. Tačiau, tą pačią akimirką, kai kėdės bei foteliai yra pakeičiami, kambaryje iš karto bus naujų emocijų. Juk neišvengiamai teks ant naujų fotelių bei kėdžių prisėsti, todėl tikrai pajausite skirtumą, ne tik iš estetinės pusės, bet ir savo kūnu.

Šviestuvai

Į šviestuvus taip pat atkreipiama daug dėmesio vien dėl to, kad jie skleidžia šviesą, o šviesos šaltinis yra bene svarbiausia kambario dalis. Jis yra atsakingas už nuotaiką, atmosferą, pojūčius ir vaizdą kambaryje, todėl pakeitus šviestuvą gali smarkiai pasikeisti visi aukščiau išvardinti dalykai. Stebėtina, bet dar visai neseniai interjeruose žmonės kratydavosi šeštąjį dešimtmetį arba sovietmetį menančių apvalių, gaublio formos šviestuvų. Dabar lubiniai gaublio formos šviestuvai yra mados klyksmas ir bene populiariausias sprendimas. Norint atsinaujinti, galima kambaryje pakeisti lubinį šviestuvą, pastatyti naujus šviestuvus kampuose ir pasikeitimai iš karto bus juntami.

Komodos ir spintelės

Tokie pokyčiai labiausiai naudingi miegamajame ir prieškambaryje. Būtent šiuose kambariuose dažniausiai rasime komodas arba spinteles. Komodos kaina, lyginant su sekcija ar spinta – turėtų būti gerokai mažesnė. Nors tai tik tendencija, bet ne taisyklė, tačiau padarę sąlyginai nedidelę investiciją, galite turėti ganėtinai neblogą rezultatą.

Stalai arba maži staliukai

Tiek valgomajame, tiek svetainėje ar virtuvėje esantys dideli arba maži stalai užima reikšmingą vietą. Ne tik seno baldo keitimas nauju, tačiau ir rokiruotė vietomis gali būti be galo svarbus procesas, siekiant pagyvinti interjerą. Dažniausiai stalą verta keisti tada, kai jis nebegali stovėti lygiai, kada ima plyšti, lūžti apdaila arba jį ima kamuoti kitos problemos. Jeigu namuose dar nėra dekoratyvinio arba kavos staliuko, tokį įsigyti yra tikrai verta. Namams jis priduoda stiliaus, jaukumo ir šiek tiek prabangos, mat jį galima skoningai papuošti ir tada pasipuošia visas kambarys.

TV bei visos kitos lentynėlės

Televizoriaus lentyna, stalelis ar bet kaip kitaip vadinamas baldas, ant kurio statomas televizorius interjerui reiškia labai daug. Visų pirma, kadangi visi baldai yra išstatomi taip, kad ant jų arba nuo jų būtų galima matyti tai, kas rodoma TV ekrane, visi tą televizorių supantys baldai įgauna didžiulę reikšmę. Pakeitus baldus, kurie yra arčiausiai televizoriaus garantuotai suteiksite naujumo ir šviežumo pojūtį visam kambariui.

Kitos lentynėlės ir jų pakeitimas naujomis yra daugiau paremtas imponavimu periferiniam regėjimui arba jūsų bei svečių pasąmonei. Kadangi lentynėlės dažniausiai nėra tas objektas, į kurį nuolat spoksome, tai pakeitimas nebus labiausiai krentantis į akis, bet, jeigu pastebėsite – tikrai neliksite nesužavėti.

Vonios kambario spintelė

Negalima užmiršti ir vonios kambario, kuriame baldai nuplaukia į antrą planą prieš vonios ar unitazo svarbą. Dažniausiai vonioje galima rasti spinteles, komodas, sekcijas ar lentynėles. Visi šie baldai namų interjero visumoje turi gana menką reikšmę, apart spintelės. Vonios kambario spintelė (ant kurios dedamas čiaupas) yra tikrai svarbus baldas, kuris gali suteikti toną arba labai papildyti esamą vonios interjerą. Pakeiskite seną spintelę nauja ir atšviežinkite vonios kambario įvaizdį.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>