Lubrikantų rūšys

Geras drėkinimas – tai ne tik geresnis seksas, malonumas ir intensyvesni orgazmai, bet ir intymios sveikatos priežiūros pagrindas. Lubrikantas padidins jūsų malonumą ir suteiks geresnį komfortą sekso metu. Verta susipažinti su lubrikantais ir jų savybėmis, kad išsirinktumėte tinkamiausią.

Lubrikantų rūšys

  • Vandens pagrindo lubrikantas

Vandens lubrikantas savo konsistencija primena natūralią lytinių organų drėgmę, todėl nedirgina odos. Be to, jis nepalieka pėdsakų ir išdžiuvęs lengvai nuplaunamas. Nėra jokių kliūčių jį saugiai naudoti su latekso prezervatyvais ir sekso žaislais. Dėl specialiai parinktų ingredientų vandens pagrindo lubrikantas atlieka ir kitas papildomas užduotis – jame esantis glicerinas suteikia elastingumo ir padeda atsinaujinti epidermiui, citrinos rūgštis palaiko natūralų, šiek tiek rūgštų intymios srities pH, o glikolio priedai pasižymi minkštinamuoju poveikiu.

  • Silikoninis lubrikantas

Silikoniniai preparatai yra slidesni, o kadangi jie netirpsta vandenyje, juos galima naudoti drėgnesnėje aplinkoje. Dėl didelio patvarumo jie puikiai tiks analiniam seksui, galite juos naudoti su prezervatyvais. Turite būti atsargūs derindami juos su silikoniniais žaislais, nes šie lubrikantai gali juos pažeisti.

Lubrikantai – skirstymas pagal paskirtį

Rinkoje rasite daugybę lubrikantų rūšių, turinčių specializuotą paskirtį: http://www.manoerotika.lt/category/sekso-prekes/lubrikantai/. Ypač svarbu naudoti jūsų poreikiams pritaikytus preparatus:

  • Lubrikantai pastojimui

Iesškokite lubrinkanto, kurio sudėtyje yra hidroksietilceliuliozės. Šie lubrikantai nemažina spermatozoidų judrumo, o jų konsistencija ir klampumas yra panašiausi į natūralių makšties gleivių, todėl tai geras pasirinkimas bandant pastoti.

  • Stimuliuojantys lubrikantai

Šio tipo lubrikantai gali sušildyti arba atvėsinti mūsų kūną, juose taip pat gali būti dilgčiojimą sukeliančių ingredientų. Papildomo poveikio mėgėjams tiks geliai su mėtomis, cinamonu ar imbieru.

  • Raminamieji lubrikantai

Padės žmonėms, kurių oda sausa, jautri ir linkusi sudirgti.

  • Regeneruojamieji ir priešuždegiminiai lubrikantai

Šie lubrikantai ne tik drėkina, bet ir dėl ramunėlių ar alavijų pasižymi raminamuoju, priešuždegiminiu ir priešgrybeliniu poveikiu. Tai puiki alternatyva tiems iš mūsų, kurie dažnai užsikrečia intymiomis infekcijomis. Šie lubrikantai turi gerą poveikį po gimdymo ir menopauzės metu.

  • Didinamieji lubrikantai

Skirti odos mikrocirkuliacijai stimuliuoti ir padidinti kraujo pritekėjimą į lytinius organus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>