Odontologų teikiamos paslaugos

odontologijaOdontologų teikiamos paslaugos

Odontologijos klinika Vilniuje teikia daug ir įvairių paslaugų: odontologo konsultacija, estetinį plombavimą, terapinį dantų gydymą, dantų protezavimą, burnos higieną, dantų šalinimą, dantų implantai ir kt.

Kas gali sukelti dantų jautrumą?

Dantų jautrumą gali sukelti įvairūs veiksniai, pavyzdžiui per dažnas dantų balinimas, netinkamo šepetėlio naudojimas, griežimas dantimis, įskilę dantys, gazuoti gėrimai ir t. t.

Ar sunku pažeisti dantų emalį?

Dantų emalis yra laikomas kiečiausiu žmogaus organizmo audiniu, bet jį pažeisti nėra sunku. Jis gali greitai nusidėvėti, kai naudojamas per kietas dantų dantų šepetėlis, dėl netaisyklingo sąkandžio, dantyje gali atsirasti pleištinių defektų. Dažnas rūgščių produktų ar gazuotų gėrimų naudojimas taip pat prisideda prie emalio sluoksnio mažėjimo, atsiranda emalio erozijos.

Į ką verta atkreipti dėmesį prižiūrint jautrius dantis?

Pirmiausia naudoti pastą jautriems dantims, daug dėmesio skirti kitoms priežiūros priemonėms- dantų šepetėliui, tarpdadčių siūlui ir skalavimo skysčiui. Labai dažnai žmonės, turintys jautrius dantis vengia juos gerai valyti, bet tą padaryti yra būtina- kitaip susikaupusios apnašos gali sukelti ėduonį ir dantenų ligas.

Ką daryti, jeigu nuskilo didelė danties dalis?

Dažniausiai taikomas mikroprotezavimas- gydymo metodas, kuris leidžia visiškai atkurti buvusio danties smulkias detales ir struktūrą, panaudojant šiuolaikines medžiagas, kurios savo sudėtimi ir atsparumu labai panašios į natūralų danties emalį.

Ką daryti, kai netenkama viso danties, bet lieka šaknis?

Tokiais atvejais dažniausiai taikomas protezavimas. Odontologai rekomenduoja protezuoti dantis, kai jie būna pažeisti, nebeturi estetinio vaizdo, keičiami seni, neestetiški ar netikslūs protezai.

Kokie dantų protezai geriau?

Geriau yra neišimami protezai. Jie padeda atstatyti anksčiau buvusią naturalią kramtymo funkciją. Taip pat atrodo estetiškiau bei suteikia daugiau pasitikėjimo savimi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>