Skandinaviški baldai: ne apie gamintojo šalį, o apie stilių

baldai internetu

Turbūt šiais laikais ne kartą teko girdėti, kad skandinaviškas namų interjeras yra vienas jaukiausių pasirinkimų. Išties, skandinaviškas interjeras šiuo metu populiarus visame pasaulyje? Kodėl? Dėl įvairių priežasčių.

Šis straipsnis pasakoja apie šio stiliaus variacijas Lietuvoje ir lietuvių namuose. Galbūt perskaičius ir Jūs nuspręsite, kad skandinaviško stiliaus interjeras puikiai atrodyti Jūsų namuose.

Kodėl šis stilius yra taip mėgstamas?

Kalbėti apie skandinaviško stiliaus interjerą kartais yra sunku todėl, kad skirtingi žmonės šio tipo stiliuje įžvelgia skirtingus privalumus, kurie ir paskatina išbandyti. Ko gero skandinaviškas baldų stilius išpopuliarėjo Lietuvoje atsiradus IKEA parduotuvei. Čia galima ne tik pigiau nusipirkti baldus internetu, bet ir gyvai parduotuvėje. Atrodo, kad interjero detalės ir baldai tapo prieinamesni didesnei daliai žmonių. Žinoma, išskirsime pagrindinius, tačiau kas aktualiausia yra Jums?

  • Daugeliui labai patinka šviesios spalvos. Paprasčiausiai lietuviškas klimatas gana niūrus ir nors namuose norisi kuo daugiau pozityvumo.
  • Taip pat šio tipo stiliaus yra arčiau klasikinio, o tai labai artima lietuvio širdžiai. Kad ir koks praktiškas yra modernus stilius, tačiau klasika vis dar nr. 1.
  • Taip pat šio tipo stalius yra labai praktiškas. Taigi, džiugina tai, kad patalpų priežiūra tampa paprasta ir patogi.

Kaip susikurti skandinavišką stilių namuose?

Jeigu galvojate, kad toks stilius Jums yra tinkamas pasirinkimas – tokiu atveju siūlome pasikliauti keliais paprastais patarimais, kurie padės susikurti skandinaviška dvasia dvelkiančius namus.

  1. Kuo daugiau šviesių spalvų – tuo geriau.
  2. Taip pat rinkitės medinius baldus, kurie ne tik puikiai atrodo, tačiau yra ir labai tvirti.
  3. Taip pat šio stiliaus interjere dažniausiai dominuoja mažos smulkmenos. Pavyzdžiui, puikiai atrodys nuotraukų rėmeliai, gėlės ir panašiai.
  4. Nereikia visko per daug derinti. Tam tikra prasme skoningas chaosas taip pat gražiai atrodo.

Suteikite sau galimybę gyventi tokiuose namuose, kurie Jums yra labai gražūs, kuriuose gera būti, galiausiai, kurių priežiūra nėra sudėtinga.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>