Svarbių duomenų atkūrimui reikalinga atitinkama programa

saugi programine iranga

Saugumas yra vienas svarbiausų dalykų šiandieniniame pasaulyje, kuriame daugėja darbo vietų skaičius, plečiasi infrastruktūra. Tai naujų technologijų laikas, kuomet viskas yra kompiuterizuota ir automatizuota. Todėl nenuostabu, kad didžioji dalis darbų ir su jais susijusių reikalų keliauja nuotoliniu būdu, o informacija yra saugoma kompiuteriuose. Tam, kad svarbūs dokumentai nepradingtų, kompiuteriui sugedus ar atsitikus kitai nelaimei reikalinga tam skirta programinė įranga – duomenų atkūrimo programos.

Kas tai – Acronis programa?

Bendra prasme Acronis yra programinės įrangos produktas, teikiantis duomenų apsaugą asmeniniams vartotojams, įskaitant „Windows“, „MacOS“, „iOS“ ir „Android“ operacinių sistemų atsarginių kopijų kūrimą, archyvavimą, prieigą ir atkūrimą. Atsarginės kopijos dažniausiai yra daromos tuo tikslu, jog būtų galima atkurti svarbius duomenis. Pavyzdžiui jei kompiuteryje turite labai svarbius įmonės, kurioje dirbate dokumentus, o Jūsų kompiuteris sugenda ar jį užpuola virusai, o galbūt Jūs duomenis ištrynėte netyčia, tam, kad svarbūs jie nebūtų prarasti, o Jūsų neužvaldytų pyktis, panika ir baimė, Acronis programa padės, jog tie patys dokumentai būtų išsaugoti laikmenose ar kompaktiniuose diskuose. Tuomet bet kokiu atveju duomenis bus galima nesunkiai atkurti. Apibendrinus Acronis programa kuria atsargines kopijas, saugią prieigą prie failų, sinchronizavimą ir bendrinimą.

Kokie yra skirtumai tarp Acronis True Image Ir Acronis Backup programų?

Acronis True Image, programa, kuri gali būti naudinga tiek namų vartotojams, tiek ir nedidelėms įmonėms. Ji gali tiesiog „klonuoti“, be jokių nepatogumų ir nuostolių Jūsų kietojo disko struktūrą ir esant reikalui, perkelti ją į kito įrenginio kietąjį diską.

Acronis Backup gali naudoti ir labai didelės įmonės, kurios su šia įranga iužtikrins duomenų duomenų apsaugą ir greitą atstatymą, jei tokio prireiktų. Programą yra paprasta įdiegti ir ja naudotis.

Kokia šios programos kaina?

Yra trys šių programų paketai: nuolatinė, licencijos ir standartinė versija, kokia šių versijų kaina, priklauso nuo įmonės, iš kurios šią programinę įrangą perkate. Daugiau informacijos galite gauti iš distributor.lt atstovų.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>