Verslo valdymas: valdykite verslą, bet neleiskite jam valdyti Jūsų

Verslo valdymasŽiūrint iš šalies, dažnai atrodo, kad nuosavą verslą turintys verslininkai yra laisvi ir nesuvaržyti: jei gali neskaičiuoti darbo valandų ir valandų praleistų biure, gali dirbti laisvu grafiku ir ten, kur nori, gali keliauti, mėgautis gyvenimu ir turėti daug pinigų. Todėl dauguma taip mąstančių nors kartą gyvenime pagalvoja, kaip būtų gerai turėti nuosavą verslą. Tačiau realybė dažnai yra visai kitokia, nei ją įsivaizduojame mes, žvelgiantys iš šalies.

Labai dažnai verslininkai, priešingai, darbe praleidžia kiauras naktis ir savaitgalius, yra suvaržyti darbo ir nieko nespėja, paaukoja visą gyvenimą ir laisvalaikį verslui, ypač jo pradžioje. Tačiau to galima išvengti, ir labai dažnai tai, netgi, turi daugiau naudos.

Verslo valdymas bus sėkmingas tik tada, jei nuosavą verslą turintis verslininkas surinks patikimą komandą ir supras, kad sėkmė yra komandos nuopelnas. Vadovas, kuris nepasitiki komanda, dažniausiai pasmerktas išprotėti arba žlugti.

Būtina paskirstyti darbus ir atsakingas sritis darbuotojams ir atsisakyti įpročio visus darbus atlikti arba patikrinti pačiam. Dažniausiai darbai būna paskirstomi komandos nariams ir jie juos atlieka, tačiau vadovas prieš atiduodant darbus klientams specialiai ar netyčia yra linkęs dar kartą atliktus darbus peržiūrėti, patikrinti ir tik tada atiduoti. O visi suprantame, kad toks patikrinimas prilygsta antram to darbo atlikimui, o to paties darbo atlikimas du kartus užima ir daugiau laiko ir parodo darbuotojui, kad vadovas juo nepasitiki. O vėliau tam pačiam darbuotojui gali pritrūkti motyvacijos stengtis, nes jis supranta, kad vadovas juo nepasitiki ir darbus peržiūrės dar kartą.

Taigi, kiekvienas verslininkas, pirmiausia, turi suprasti, kad verslą valdyti turi jis, bet ne verslas turi užvaldyti jo gyvenimą, mintis ir laisvalaikį. Nes tik komanda pasitikintis ir pailsėjęs vadovas gali sėkmingai valdyti įmonę ir kartu su komanda kurti sėkmingą verslą.

One thought on “Verslo valdymas: valdykite verslą, bet neleiskite jam valdyti Jūsų

  1. crm

    Mano verslo sėkmę didele dalimi lėmė crm verslo valdymo sistema. Dabar žymiai lengviau valdyti greitai augančią įmonę.

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>