Aliuminiai profiliai: savybės langų gamyboje

Aliuminiai profiliaiLangų gamyboje šiandien naudojama daug skirtingų ir skirtingomis savybėmis pasižyminčių sprendimų. Nors populiariausiais langais išlieka plastikiniai langai, tačiau yra didelė dalis žmonių, kurie nesvarsto kitų variantų – tik medinius langus, taip pat atsiranda vis daugiau žmonių, pasirenkančių itin modernų sprendimą – aliuminius langus. Kas yra aliuminiai profiliai ir kokiais pranašumais jie išsiskiria iš kitų tipų langų?

Aliuminiai profiliai pagal naudojimą yra skirstomi į šaltus ir šiltus. Šalti aliuminio profiliai yra skirti vidaus pertvaroms, vidaus durims, vidaus vitrinoms, o šilto – lauko konstrukcijoms, t. y., fasadams, žiemos sodams, lauko vitrinoms, taip pat lauko durims ir langams. Taigi, aliuminio profiliai yra skirti ne tik langams, jie yra labai plačiai pritaikomi ir naujuose būstuose jie dažniausiai naudojami lauko durims, langams ir itin populiariems dideliems vitrininiams langams.

Šiandien aliuminio konstrukcijos yra gaminamos itin aukštų kokybės reikalavimų, todėl aliuminio profiliai puikiai izoliuoja šilumą, ant tokio tipo langų nesikaupia kondensatas. Apskritai, aliuminiai langai, kalbant apie termoizoliacines savybes, nenusileidžia populiariausiems plastikiniams langams.

Aliuminio langai pasižymi ilgaamžiškumu ir itin lengva priežiūra, nes nesideformuoja, atlaiko dideles apkrovas, todėl tinka įstiklinti didelius plotus, aliuminis yra padengtas specialia danga, kuri langų rėmus apsaugo nuo kenksmingų oro sąlygų ir subraižymų. Aliuminio konstrukcijų nereikia perdažyti ar iš naujo dengti specialia danga, priežiūra apsiriboja aliuminio profilių nuvalymu drėgna šluoste ir specialiais valikliais.

Ne visi žino ir todėl dažnai bijo, tačiau aliuminiai langai yra ekologiški, nes aliuminis yra visiškai perdirbama medžiaga.

Taigi, aliuminio profiliai leidžia ilgai džiaugtis moderniais, kokybiškais ir geromis izoliacinėmis savybėmis pasižyminčiais langais, durimis ir kitomis namų konstrukcijomis.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>