Ateivio nuotykiai Žemėje: kreditai

Šioje serijoje mūsų stebimas ateivis susipažins, kaip suteikiami ir gaunami kreditai internetu. Štai, matote, Žemės gyventojas ir Ateivis susitinka mūsų filmavimo aikštelėje. Tuojau šie du tarpgalaktiniai veikėjai pasidalins savo patirtimi ir papasakos, kaip kreditai internetu nuo 18 metu suteikiami Žemėje, ir kokie kreditai internetu yra ateivių planetoje.

Žemės reikalai

Žemės gyventojas paaiškino, kad žmonės mūsų planetoje turi bevielį susisiekimo ryšį, vadinamą internetu. Žvelgiant iš ateivio perspektyvos, jis net galėtų būti vadinamas šiek tiek primityviu. Pinigus arba valiutą žmonės gali išreikšti tiek materialiais objektais, tiek jų skaitmeninėmis išraiškomis internete ir bankų sistemose. Internete taip pat galima bendrauti bei gyventi visai įdomų alternatyvų gyvenimą. Taigi, kreditai internetu nuo 18 metu suteikiami naudojantis internetu. Tiesa, individas, žemės gyventojas, privalo būti bent 21 metų amžiaus.

Pirmiausiai jis turi nueiti į interneto puslapį, kur suteikiami kreditai internetu. Ten jam reikia užpildyti paraišką. Tai yra, pateikti tam tikrus duomenis apie save bei savo situaciją, savo tapatybę. Vertintojai pamatę duomenis bei sutikimą prieiti prie kitų duomenų bazę, ima vertinti paraišką. Stebima, koks tai yra, tas paraiškos suteikėjas. Ką jis gyvenime veikia, ar jis uždirba pinigų. Iš esmės, čia galioja tokia sistema, kad jeigu žemės gyventojas neturi jokių nuolatinių pajamų, tai yra, neturi darbo, tai kreditai internetu ilgalaikiai vargu, ar gali būti jam suteikiami. Greitųjų kreditų teikimo bendrovės nėra valstybinis dalykas. Tai nėra kažkokia globa vargšams. Tai yra privatus verslas, kurį vykdo tie, kurių ir yra teikiami kreditai internetu visa para. Taigi, paskolos nėra suteikiamos visiems iš eilės, o tik tokiems klientams, kurie, panašu, galėtų tą pasiskolintą paskolą ir grąžinti. Kadangi, nors ir nedaug, bet kiekvieni kreditai internetu (atsiliepimai apie juos yra žinomi ir iš kitų Žemės gyventojų) turi uždirbti kažkiek privatiems fondams. Taigi, kredito teikėjas sprendžia, ar patenkinti prašytojo prašymą. Jeigu viskas atrodo gerai, jeigu žmogus neturi gausybės skolų kitose vietose, jeigu viskas atrodo labai skaidru, tada jam gali būti suteikiami prašomi pinigai. Kuo išsiskiria tokia paskolų sistema, tai, kad ji yra labai moderni, patogi, atliekama nuotoliniu būdu, kai nereikia kažkur eiti, kažkur keliauti ir ieškoti, kas galėtų padėti gauti norimus pinigus. Paskolos tiesiog greitai, kad ir per 15 minučių (skaičiuojant Žemės laiku) gali pasiekti prašytojo sąskaitą. Tai gerai kiekvienam, mokančiam pasinaudoti šiuolaikinėmis technologijomis bei norinčiam greitai, be laiko delsimo, gauti reikiamų pinigų.

Toliau, už mūsų galaktikos

Ateivis taip pat yra paprašytas papasakoti, kaip jo planetos gyventojai gauna paskolas. Pašnekovas atsako, kad sistema yra net šiek tiek panaši. „Mes taip pat turime tam tikrą į jūsų internetą panašų ryšį, tik, su jo pagalba, mes be jokių įrenginių iš karto siunčiame vaizdą su savimi. Tai yra, tai ne tik informacija, kurią jūs parašote, bet ir esamuoju momentu nuskenuojama visa aplinka. Taigi, mes taip galime tarsi virtualiai susitikti mano arba kredito teikėjo aplinkoje. Tokie įrašai vaizdiniai yra saugomi saugyklose. Mes net nepildome jokių formų, nes mūsų gyventojai neturi rašto. Visi susitarimai yra išsaugomi vaizdo įrašuose. Taigi, juose mes kalbamės apie sąlygas. Mes deramės gana senoviniu būdu, kaip turguje. Tik nuo tavęs paties priklauso, kokio dydžio palūkanas tu gausi ir kiek tau bankas paskolins. Dėl to kartais kyla nesutarimų ir pavydo tarp klientų“, – pasakoja ateivis.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>