Auksinių vestuvių dovanos

Auksinės vestuvės- tai penkiasdešimt metų bendro gyvenimo sukaktis, tai šventė jubiliatams ir jų artimiesiems, džiugi šventė suteikianti progą prisiminti tai, kas brangu ir reikšminga. Sukaktuvininkams užrišamos juostos, pažyminčios 50 metų santuokos jubiliejų, o vyrui įteikiama drožinėta lazda- valdžios, tvirtumo simbolis. Svečiai dovanoja auksines arba paauksuotas dovanas.

Auksinių vestuvinių žiedų privalumai

Auksiniai vestuviniai žiedai gaminami iš skirtingų spalvų aukso: balto, geltono, raudono, juodo. Auksiniai ar sidabriniai žiedai yra populiariausi pasirinkimai, tačiau auksiniai žiedai vestuvėms pasirenkami dažniau, nes ši medžiaga yra patvaresnė ir reikalaujanti mažiau priežiūros, antialergiška. Patogiausiais vestuviniais žiedais yra laikomi tie, kurių kampai užapvalinti, o vidus- išgaubtas. Nešiojant tokį žiedą, jis nekliūna už įvairių daiktų, palengvina žiedo užsimovimą ir nusimovimą, jeigu rankos pirštai smulkūs, geriausia rinktis ploną žiedą, o jei pirštai stambūs, rinkitės masyvesnį žiedą. Dažniausiai pasirenkami klasikiniai, standartiniai žiedai, bet gali būti ir individualūs, puošiami briliantais. Žiedus reikėtų rinktis iš anksto, svarbiausia, kad jie jums patiktų ir būtų patogūs, nes nešiosit kasdien, o tai yra toks aksesuaras, kuris simbolizuoja įsipareigojimą vienas kitam.

Dėl ko sidabras patamsėja?

Šis metalas turi savybę patamsėti, o spalvos pasikeitimas siejamas su reakcija į organizmo sveikatos būklę. Manoma jei patamsėja sidabrinės grandinėlės spalva, reikia atkreipti dėmesį į širdies ir kraujagyslių darbą. Vyrauja nuomonė, kad sidabro papuošalų patamsėjimas gali būti susijęs su kepenų arba inkstų sutrikimais, nes tie organai išskiria azotą, kuris veikia metalo spalvą. Sidabro patamsėjimas taip pat siejamas su stipriu stresu bei dideliu psichiniu krūviu, nuolat nervinę įtampą patiriantis žmogus, gali pastebėti pakitusią nešiojamo sidabro spalvą. Sidabrą patariama nešioti sergantiems sąnarių skausmo ligomis.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>