Auskarai: kaip nesuklysti renkantis?

Kiekviena mergina ar dauguma jų yra prasivėrusios ausis ir nešioja auskarus. Įdomu kodėl merginos ir moterys taip mėgsta puoštis auskarais? Gal todėl, kad auskarai yra tokie skirtingi ir gali parodyti ne tik mūsų nuotaiką, bet ir atspindėti asmenybę? Auskarai taip pat gali pakoreguoti veido formą, pabrėžti bruožus, pagyvinti aprangos derinius. Šiandieninėje rinkoje auskarų pasirinkimas toks platus, kad net sunku išsirinkti pačius tinkamiausius. Pateiksime keletą patarimų kur ir kada kokius auskarus patartina dėvėti.

Jei išsiruošėte į šventę ar vakarėlį, pasidabinote nuostabia elegantiška suknele, geriausias pasirinkimas – kabantys auskarai, kurie ne tik pagyvins Jūsų aprangos stilių, bet ir pabrėš kaklo grakštumą. Galite rinktis žėrinčius auskarus, kurie tinka beveik prie visko, atrodo įspūdingai ir patraukia kiekvieno akį. Kabančius auskarus segėkite eidamos į teatrą, koncertą, šventę, vakarėlį ar kitą išskirtinį renginį.

Einant į darbo pokalbį nerekomenduojam per daug išsipuošti. Papuošalai neturėtų rėžti akies, turėtų derėti prie bendro įvaizdžio. Ryškūs, blizgantys, dėmesį patraukiantys papuošalai netinka, jei pretenduojate į rimtas pareigas, todėl rekomenduojama segėti mažus, į akis nekrentančius auskarus, kurie atrodo subtiliai. Masyviais auskarais, kurie traukia akį galite pasipuošti tik eidamos į darbo pokalbį, kuris susijęs su mados ir stiliaus sfera.

Kas dienai rekomenduoja rinktis paprastų formų, patogius, nekimbančius auskarus. Svarbiausia, kad auskarai būtų patogus Jums pačiai ir tiktų Jūsų darbo aplinkoje. Renkantis auskarus laisvalaikiui, turite apgalvoti kaip jį leisite. Mėgstančioms keliauti gamtoje, rekomenduojami maži, patogūs auskarai. Jei planuojate laisvalaikį prie jūros, puikiai tiks ilgi, kabantys, žaismingi auskarai, dekoruoti kutais ar vasariškais akcentais. Susitikimui su draugėmis tiks įvairių formų, išskirtiniai auskarai, o einant į pasimatymą verčiau rinktis kuklesnius auskarus. Svarbiausia, kad auskarai būtų patogūs, praktiški ir Jus papuoštų, o ne sukeltų nepatogumų.

Teisingai parinkti auskarai atrodo žavingai, stilingai ir pabrėžia Jūsų privalumus.

One thought on “Auskarai: kaip nesuklysti renkantis?

  1. auskarai Kaune

    Aš labai mėgstu auskarus ir turiu jų tikrai labai daug ir skirtingų. Gerai rašo autorė, kad labai priklauso nuo nuotaikos, kokius auskarus norisi įsisegti. Kadangi gyvenu Kaune, tai pravaikščiojus daug parduotuvių ir žinau, kur mano akiai gražiausi.

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>