Automobilių nuoma Kaunas, Vilnius, Palanga – kelionei be rūpesčių

Automobiliu nuoma KaunasBeprasidedantis ruduo kasmet – nauja kelionių banga: tiek verslo, tiek atostogų į svetur besitęsiančią vasarą. Daugeliui pasiruošimas kelionei – tikras galvos skausmas: nieko negalima pamiršti, tačiau, vis dėlto, dažnai pamirštame draugų ir artimųjų poilsį.

Dažnai draugus ir artimuosius atakuojame klausimais, ar jie gali bus nuvežti arba parvežti iš oro uosto. Tačiau kiek iš mūsų įvertina situaciją: Jūsų lėktuvas pakyla pirmadienį 6 val. ryte iš Vilniaus oro uosto, nors gyvenate Kaune. Atimame kelionės laiką, taip pat laiką, kiek iki skrydžio turime būti oro uoste ir susidaro mažiausiai dvi valandos. Dar įvertiname laiką, reikalingą atsikelti, susiruošti kelionei, draugui arba artimajam atvykti paimti Jus. Taigi, Jums paslaugą darantis geradaris keliasi apie 3 val. nakties, o atgal į Kauną grįžta apie 6 val. ryto. Pirmadienis. 8 val. ryte į darbą. Ar tikrai Jūsų kelionė to verta?

Keliauti nuosavu automobiliu – patogu, tačiau reikia įvertinti, kad tokia kelionė gali būti brangi, priklausomai nuo to, kiek laiko automobilį laikysite mokamoje oro uosto automobilių stovėjimo aikštelėje. Kelionė taksi – brangi, autobusu – ilga. Todėl verta apsvarstyti patogesnę, pigesnę ir greitesnę alternatyvą – kelionę nuomotu automobiliu.

Automobilių nuoma apima visus Lietuvos oro uostus (automobilių nuoma Kaunas, Vilnius, Palanga), todėl nesvarbu, iš kurio oro uosto planuojate kelionę, jį pasieksite be problemų. Galite pasirinkti automobilį pagal tai, kiek keliautojų juo keliaus, automobilį pasiimti ir atiduoti Jums patogiame mieste, patogioje vietoje, todėl išvengsite bet kokių nepatogumų.

Taigi, jei ruošiatės kelionei ir sudarinėjate sąrašus, ko negalima pamiršti, pagalvokite ir apie draugų bei artimųjų poilsį – jo taip pat negalite pamiršti. Verta apsvarstyti patogias, pigias ir greitas alternatyvas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>