Automobilių nuomos problemos pietų Europoje

automobilių nuomaAutomobilius nuomotis pietų Europos valstybėse, kaip Portugalijoje, Ispanijoje, Italijoje ar Graikijoje, tenka pakankamai dažnai, ką lemia dažnas poilsio būtent šiose šalyse pasirinkimas. Ir visgi, viskas turistaujant šiose valstybėse nėra taip gerai kaip gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio – užtenka pažvelgti vien į automobilių nuomą šiose šalyse, kuri neretai sukelia ne vieną papildomą galvos skausmą paprasčiausio poilsio siekiantiems žmonėms.

Didelės kainos
Didelės automobilių nuomos kainos pietų Europos regiono valstybėse yra ko gero didžiausia problema, su kuria susiduria atostogauti šiose šalyse planuojantys žmonės. Kiek kitaip kalbėtume jei kainų skirtumas, lyginant su Lietuva, būtų ne daugiau kelių dešimčių procentų, bet šio regiono šalyse automobilių nuoma yra neretai įkainojama net ir iki keleto kartų brangiau, kas priverčia atostogauti keliaujančius lietuvius gerokai patuštinti savo piniginę.

Nekokios kokybės nuomojami automobiliai
Ganėtinai nekokia šio Europos regiono valstybėse nuomojamų automobilių kokybė – dar vienas ganėtinai nemenkas minusas planuojant automobilius nuomotis šiose šalyse. Taip, jei galite sau leisti neskaičiuoti išleidžiamų pinigų – problemų su automobilių kokybe, kaip ir bet kuriame kitame pasaulio kampelyje turint neribotą finansinį bagažą, tikrai nekils. Visgi, jei kalbėsime apie ganėtinai nebrangius automobilius, jų kokybė tokiose šalyse kaip Portugalijoje, Ispanijoje, Italijoje ar Graikijoje dažniausiai yra bent šiek tiek blogesnė už identiško pajėgumo transporto priemones, kurias galite išsinuomoti kiek šiauriau esančiose Europos valstybėse ar Šiaurės Amerikos regiono šalyse. Kokia faktoriai lemia tokią besiklostančią situaciją? Ko gero verta išskirti tik vieną iš jų – tai automobilių ilgaamžiškumui gerokai nepalankų šiose valstybėse vyraujantį ypač šiltą ir ganėtinai sausą klimatą, kuris iš esmės ir įtakoja tai, jog automobiliai kur kas greičiau praranda savo pirminę vertę bei kokybę, ko pasekoje su įvairiomis problemomis juos nuomojantis vidutiniškai tenka susidurti kur kas dažniau nei kiek vėsesnio bei drėgnesnio klimato valstybėse.

One thought on “Automobilių nuomos problemos pietų Europoje

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>