Biuro perkraustymas – pačiam, ar samdytis įmonę?

Kiekviena įmonė su laiku tobulėja, mažą kolektyvą keičia didesnis, tad su laiku, įmonėms ateina ir poreikis keisti patalpas. Vis dėlto, pagrindinis klausimas norint tai padaryti – kaip reikės atlikti biuro perkraustymą? Apie tai šiandien ir kalbėsime – biuro perkraustymas – atlikti patiems ar samdytis įmonę?

Daugumai įmonių kyla šis klausimas, nes abu šie variantai turi pliusų ir minusų. Jei viską darai pats – sutaupai nemažai lėšų, o jei samdaisi įmonę – turi nemažai jų investuoti į tai. Vis dėlto, kurį variantą rinktis?

Abu variantai turi savų pliusų ir minusų, tad tereikia juos suskaičiuoti. Jei įmonė viską daro pati – ji sutaupo dalį savo biudžeto, kurį būtų išleidusi perkraustymo įmonei. Vis dėlto, ar toks darbas savomis rankomis kels įmonės prestižą? Ar įmonė atrodys rimtai ir konkurencingai jei pagailės lėšų tokiam darbui? Kažin.

O kas jei įmonė samdosi įmonę? Prarandamos lėšos, o ir įvaizdžio toks veiksmas nors ir nenugramzdintų, tačiau ir nekeltų, nes kažin ar kas nors kreiptų į tai dėmesį. Šioje vietoje svarbiausia vieta yra – nenugramzdintų. Reputacija yra labai svarbi įmonių dalis, tad ją saugoti yra labai svarbu. Šioje vietoje, jei įmonė galvoja apie gerą savo vardą bei tinkamą darbuotojų požiūrį į vadovus – reikėtų rinktis tik perkraustymo įmonę.

Viską sudėjus, viskas atsiremia į lėšas – ar galite jų skirti tokiam dalykui, ar veikiau viską darysite patys? Vis dėlto, jei jau nesugebate atrasti lėšų įmonės biudžete perkraustymo įmonei užsakyti, jums derėtų gerai susimastyti apie savo įmonės perspektyvas, bei ar teisingu keliu einate.