BMW dalys seniesiems modeliams – realybė

BMW dalysBMW – tai automobilio markė, kuri nepraslysta nepastebėta ir kuri nepalieka abejingų: tai markė, sukelianti daugiausiai kalbų visuomenėje. Vieni šį automobilį myli, kiti teigia, kad nė už ką nevairuotų. Tačiau tiesa ta, kad vienu arba kitu gyvenimo periodu, dažniausiai jaunystėje, apie BMW automobilį svajoja daugelis vaikinų ir nemaža dalis merginų. BMW gamina sportiškus, itin kokybiškus, galu varomus automobilius, pasižyminčius tam tikru charakteriu. Tačiau, ar viską žinome apie šį automobilį?

Daugelis galvoja, kad baltai mėlynas BMW logotipas simbolizuoja balta propelerį dangaus fone, nes pradžioje BMW gamino lėktuvų variklius. Tačiau, iš tiesų, logotipas simbolizuoja Bavarijos vėliavą, vietos, kur yra įsikūrusi pagrindinė kompanijos būstinė.

Ši BMW būstinė – išskirtinė: Miunchene, Bavarijos sostinėje, stovi ypatingas keturis cilindrus primenantis pastatas. Būtent keturių cilindrų varikliai yra itin svarbūs BMW istorijos elementai. Ši būstinė yra laikoma viena iš išskirtiniausių automobilių pramonėje visame pasaulyje.

Šios markės gamintojai 1940 metais aplenkė visus kitus automobilių gamybos koncernus geru dešimtmečiu, kai sukūrė 328 Kamm Coupe – automobilį, pasižymėjusį išskirtinėmis aerodinaminėmis savybėmis. Trumpai tariant, jis buvo aptakus, neturėjo stačių priekinių stiklų ir grotelių, priešingai nei kiti to laikmečio automobiliai. Aišku, šis modelis buvo gamintas lenktynėms, tačiau nepraėjus daugeliui metų, kiti automobilių gamintojai pradėjo kopijuoti ir gaminti automobilius, pasižyminčius geresnėmis aerodinaminėmis savybėmis. Taip pat BMW 1937 metais taip pat pagerino visus greičio rekordus su savo itin aptakiu motociklu.

Įdomiausia, kad BMW dalys seniems modeliams – ne neįmanoma misija. BMW dar ir šiandien gamina atsargines dalis seniesiems modeliams. Apie ką kalbama supras tie, kurie turi seną automobilį ir žino, kokius kančių kelius pereiti reikia norint gauti atsarginių dalių savo automobiliui.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>