Būdai praleisti laisvalaikį su vaikais

Ką veikti su vaikais? Laisvalaikis su vaikais yra ypač svarbus tiek tėvams tiek vaikams, tačiau tai turi būti prasmingas laisvalaikis. Kaip nepilnamečiai ir paaugliai leidžia laisvalaikį? Daugelis iki paauglių ir paauglių mėgsta leisti laisvalaikį apsipirkdami, eidami į vakarėlius, būdami su draugais, žaisdami ir naudodamiesi socialine žiniasklaida, rašydami žinutes, žiūrėdami filmus, skaitydami ir eidami į paplūdimį ar parką. Paaugliai  taip pat gali leisti laisvalaikį užsiimdami struktūrine popamokine veikla, pvz., menais ir sportu, bendruomenine veikla ar savanoriška veikla arba atsitiktiniu darbu.

Laisvas laikas ir veikla su jumis

Laisvalaikio praleidimas kartu yra puikus būdas palaikyti ryšį su vaiku. Kai ką nors daryti atskirai su tėvais, jūsų vaikui gali būti malonumas. Galite nueiti į kiną ar koncertą, kartu gaminti valgį, pasivaikščioti, peržiūrėti šeimos nuotraukas arba kartu dirbti prie projekto, pavyzdžiui, vaiko kambario pertvarkymo. Tai priklauso tik nuo to, kas domina jus ir jūsų vaiką. Ši veikla gali neįvykti spontaniškai. Jums gali tekti aptarti idėjas su vaiku ir planuoti praleisti laiką kartu. Jei leisti laisvalaikį su jumis yra naujas dalykas, jūsų vaikui gali prireikti padrąsinimo, kol jis nesugeba. Jei tai yra problema, galite pradėti planuoti trumpą veiklą, kuri, žinoma, patiks jūsų vaikui. Ir jūs galite paklausti savo vaiko, ar jis norėtų pakviesti draugą.

Jei pakankamai dažnai leisite laiką kartu, jūsų vaikas greičiausiai ims jaustis labiau entuziastingas, todėl stenkitės toliau. Gali tekti išbandyti įvairią veiklą, kol rasite tą, kuri jums patinka. Apsipirkti! Tarkim su dukra tiesiog mėgstame apsipirkti. Tada sustojame išgerti kavos ar sulčių ir tiesiog pasikalbėti. Gali būti taip keista tai daryti su dukra, bet kai kuriems tai patinka.

Jei turite iki paauglių ar paauglių ir jaunesnių vaikų, galite surengti šeimos susitikimą, kad galėtumėte apgalvoti veiklą, kuria galėtumėte mėgautis visa šeima. Galite sudaryti keletą sąrašų – veiklos, kurią atliksite kartu, ir veiklos, kurią atliks tik kai kurie iš jūsų. Kai kurios veiklos, kurias galėtų atlikti visa šeima, apima: žiūrint visai šeimai skirtą filmą – idėjų rasite mūsų filmų apžvalgose, surengti pikniką, žaisti mėgstamą žaidimą ar veiklą vietiniame parke, pvz., futbolą ar frisbį, planuoti specialų patiekalą, visi siūlydami patiekalą, planuoja atostogas, eiti į parką ar pasivažinėti dviračiu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>