Daugiasluoksnės plokštės

Daugiasluoksnės plokštės naudojamos įrenginėti statinių fasadams, stogams, pertvaroms, vidaus patalpų luboms. Daugiasluoksnės plokštės stogams taip pat vadinamos „sumuštinio“ tipo plokštėmis (angl. Sandwich), jos atitinka visus higienos reikalavimus, todėl yra tinkamos maisto pramonės pastatams įrenginėti.

Renkantis statybines medžiagas, nepriklausomai nuo būsimo pastato paskirties, būtina atsakingai apgalvoti kiekvieną pirkinį, nes tai investicija ne tik į statinio eksploatacijos amžių, bet ir į energijos panaudojimo efektyvumą. Pasirinkę kokybiškas daugiasluoksnes plokštes, sutaupysite šilumos išlaidoms, bėgant metams atsipirks investuoti pinigai.

Iš daugiasluoksnių plokščių įrengtos sienos pasižymi dideliu sandarumu bei aukšta šilumos marža.

Šio tipo plokštės paruošiamos gamykloje, tad iš karto galima jas naudoti. Daugiasluoksnes plokštes sudaro du plieniniai lakštai, nudažyti specialiais dažais, bei izoliacinis užpildas, esantis tarp šių lakštų, dar vadinamas paprasčiausiai šerdimi. Vadinamoji izoliacinė šerdis dažniausiai gaminama iš mineralinės vatos, taip pat polistireno, poliuretano, poliizocianurato.

Daugiasluoksnės plokštės turi keletą panaudojimo galimybių. Jos tinka komercinės bei pramoninės paskirties pastatams įrenginėti, taip pat įvairiems sandėliams ir gyvenamosios paskirties pastatams. Dažnai daugiasluoksnės plokštės naudojamos sporto arenoms, jėgainėms.

UAB „Kečas“ siūlo didelį „Ruukki“ daugiasluoksnių plokščių pasirinkimą. Pasitikėdami kvalifikuota mūsų komanda, ne tik turėsite kokybiškomis medžiagomis įrengtą pastatą, bet ir pastato LEED bei BREEAM reitingai gali būti aukštesni, taip pat užtikrintos mažesnės šilumos sąnaudos bei CO2 emisija.

Pasirinkę „Ruukki“ daugiasluoksnes plokštes, sumažinsite pastato eksploatavimo išlaidas net iki 30%. Kaip tai įmanoma?

Na, daugiasluoksnės plokštės iš „Ruukki“ yra energetiškai efektyvios. Jų sandarumas yra garantuotas dėl patobulintų jungčių, taip pat dėl du kartus mažesnės, nei leistina, paklaidos.

Šis daugiasluoksnių plokščių gamintojas ypač atsakingai žiūri į kokybės kontrolę, skirdamas jai didžiausią dėmesį, todėl gamybos proceso metu pasiekiamas išskirtinis kokybės standartas, atitinkantis sandarumo, nustatyto pasyviajam namui reikalavimus.

Dėl jų energetinio efektyvumo, UAB „Kečas“ rekomenduoja „Ruukki“ daugiasluoksnes plokštes naudoti komercinės paskirties patalpoms, pramoniniams pastatams, sandėliams bei logistikos centrams.

Šiuo metu UAB „Kečas“ siūlo platų „Ruukki“ daugiasluoksnių plokščių asortimentą, tačiau klientui pageidaujant, galime pateikti ir kitų gamintojų daugiasluoksnių plokščių.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>