Dėžutės – padeda išlaikyti tvarką namuose

DėžutėsTurbūt kiekvienuose namuose rastume daugybę smulkių daiktų, kurie tarsi neranda sau vietos, vis painiojasi po ranka ir daro netvarką. Šių daiktų chaosą sutramdyti galima labai paprastai – tereikia sugrupuoti juos pagal paskirtį ir sudėti į dėžutes. Namuose iškart atsiras daugiau erdvės, o dėžutės pagražins interjerą, tad tai tikrai puiki stiliaus detalė, reikia tik šiek tiek išmonės tinkamai įkomponuoti interjere.

Jeigu norite dėžutėms namuose sukurti savitą, išskirtinį stilių, tada teks pasiraitoti rankoves ir kibti į darbus, nes tai gali užtrukti ilgiau nei renkantis dėžutes interjero salone. Puikių dėžučių galima aptikti sendaikčių turgeliuose, kur kiekviena jų bus unikali ir su sava istorija. Įdomiai interjere atrodo seni lagaminai – tai puiki ir stilinga talpykla įvairiausiems daiktams.

Turbūt daugiausia įvairių daiktų prisikaupia vaikų kambariuose, tad sugrupuoti juos į dėžutes – labai praktiškas sprendimas. Jūsų atžaloms bus kur kas lengviau ir paprasčiau tvarkyti savo kambarį bei atrasti reikalingą smulkmeną. Nemažai daiktų laikome ir miegamuosiuose, tai gali būti ir papuošalai, kojinės, šalikai, galbūt nenešiojami sezoniniai rūbai, visa tai taip pat galima sudėti į mažesnes ar didesnes dėžes.

Dėžutės palaiko tvarką ir virtuvėje. Jose galite laikyti virtuvės reikmenis, stalo įrankius, įvairius sausus maisto produktus, kaip pavyzdžiui, makaronus, kruopas, prieskonius, kepiniams skirtus pabarstukus ir pan. Dėžės tinka vaisiams, daržovėms, įvairioms konservuotoms atsargoms laikyti. Į tokias sudėliojus, nereikės slėpti šių atsargų atokiuose kampuose ar spintelėse – jos taps savita virtuvės interjero detale.

Dėžutės nepakeičiamos ir vonios kambaryje, kuriame laikome daug įvairios kosmetikos priemonių, higienos reikmenų, smulkios bižuterijos ir kt. Tereikia sudėti viską į dėžutės ir nustebsite, kaip pasikeis vaizdas vonioje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>