Didžiausi Google konkurentai uždirbantys iš reklamos


Google reklama šiuo metu yra absoliutus lyderis interneto reklamos rinkoje. Vien jau faktas, kad šiai įmonei priklauso Google paieškos sistema pasako tikrai daug, o žinant, jog Google kompanijai priklauso ir dar daugiau projektų, kurie sujungti į vieną tinklą tampa masiška reklamos jėga, faktas, jog Google šiuo metu yra visiški šios rinkos lyderiai tampa daugiau nei akivaizdus. Vis dėlto, yra nemažai konkurentų, kurie stengiasi ne tik pasivyti Google, tačiau ją netgi aplenkti. Apie juos ir kalbėsime šiame straipsnyje.

1.Facebook.
Facebook socialinis tinklas pastaraisiais metais taip sparčiai šovė į viršų, jog sugebėjo lankomumu netgi aplenkti pačią Google paieškos sistemą. Vis dėlto, nors lankomumas ir yra didesnis, tačiau Google yra per daug subalansuotas produktas, kad Facebook galėtų juos aplenkti pagal lėšas, uždirbtas iš reklamos. Vis dėlto, Facebook pagal šį kriterijų šiuo metu yra viena rinkos lyderių ir tai tikrai nestebina. Facebook auditorija yra milžiniška, o išmokus dirbti su jų reklamos sistema galima pasiekti labai didelės naudos, tad faktas, jog Facebook po truputį vejasi Google pagal pelną iš reklamos nei kiek nestebina. Vis dėlto, skelbiama, jog Facebook banga pasibaigė ir šiuo metu šio socialinio tinklo populiarumas po truputį slūgsta, tad vilčių dar labiau išauginti savo pelną iš reklamos šio socialinio tinklo vadovai puoselėti neturėtų.

2.Yahoo.
Nors Yahoo sistema tikrai nėra viena lankomiausių pasaulyje, tačiau šiam projektui iš reklamos pavyksta užsidirbti gerokai nemažai. Žinant faktą, kad Yahoo yra antra pagal lankomumą paieškos sistema pasaulyje, tai stebinti neturėtų. Vis dėlto, žinant Yahoo potencialą, jie pasiekti iš reklamos galėtų gerokai daugiau. Yahoo – tai vienas pagrindinių konkurentų Google, tačiau jei vystomasi ir toliau bus būtent tokiu greičiau, šansų pasivyti šios srities galinguosius Yahoo turi tikrai nedaug.

Šiuo metu tik šios dvi kompanijos gali bandyti vytis Google uždarbio iš reklamos srityje. Vis dėlto, panašu, kad dar ne vienus metus geriausia Google reklama ir toliau išliks šios srities lydere.