Dirbtinio akmens panaudojimas interjere

Panaudojant dirbtinio akmens kompozicijas interjere, dekoruojant juo sienas, grindis ar kitus paviršius, galima susikurti savo tvirtovę ir unikalų namų jaukumą, tai priklauso nuo norimo stiliaus bei medžiagos, skirtos vidaus apdailai. Dekoratyvinis akmuo turi labai daug privalumų, o interjero dizaineriai jau seniai vertina akmens panaudojimo interjere privalumus.

Dekoratyvinė uoliena gyvenamųjų namų patalpose yra labiau paplitusi nei natūralus akmuo dėl jos prieinamumo, standartinių formų, paprasto naudojimo, montavimo, tolerancijos temperatūros skirtumams, atsparumo drėgmei (nesusidaro pelėsis) bei nepretenzingos priežiūros. Interjere dirbtinis akmuo gali būti panaudojamas pagal pjautą, skeltą akmenį, prie plytų. Jis taip pat gali būti pagamintas iš plytelių, imituojančių marmuro arba skalūno tekstūrą. Iš dekoratyvinio akmens namų interjere galima padaryti puošnią akmenų sieną, kurios gamtoje spalvos arba tekstūros atžvilgiu nėra.

Dizaineriai nerekomenduoja derinti skirtingų rūšių akmens viename kambaryje, net jei tai vienas kambarys, tačiau turintis kelias skirtingas zonas, tačiau galima naudoti vienos rūšies, bet skirtingų spalvų dirbtinį akmenį, taip sukuriant unikalų, įdomų ir tarpusavyje derantį dizainą.

Dirbtinis akmuo interjere, į ką reikėtų atsižvelgti?

Jei kambarys yra dekoruotas minimalistiniu stiliumi, dirbtinis akmuo panaudojamas, vienos didelės patalpos zonų atskirimui, o ne apdailai, jis turėtų būti blizgus bei vienspalvis (smėlio spalvos, rusvo arba pilko atspalvio). Klasikiniam stiliui tinka lygios ir faktūrinės granito arba marmuro raštų dirbtinės uolienos. Aukštųjų technologijų stiliumi išbalinta akmens siena pabrėš metalo ir stiklo grožį kiekvienų namų interjere, o kaimiškam stiliui tinka plytų imitacijos akmenys.

Virtuvės interjere geriausia yra pasirinkti tamsios spalvos dekoratyvinį akmenį bei apdoroti jį vandenį atstumiančia priemone, kad stalviršis ar kita akmenimi dekoruota detalė užtikrintų kuo ilgesnį tarnavimą bei laikui bėgant nepakeistų išvaizdos.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>