Draudimas – kas tai?

Draudimas

Šiuolaikiniame pasaulyje sparčiai daugėja ne tik įvairių patogumų, tačiau ir pavojų. Pavojus dėl gyvybės ar materialaus turto praradimo tyko už kiekvieno kampo, tad apsisaugoti nuo visko kas gali pakenkti yra tiesiog neįmanoma. Niekas nėra visiškai apsaugotas nuo pavojų, tačiau kiekvienas turi galimybę išvengti ne jų, o jų padaromų pasekmių. Kaip gi tai įmanoma? Visa šita apsauga sutelpa vos į vieną žodį – draudimas.

Draudimas – tai visapusiškas apsisaugojimas nuo dėl įvairių priežasčių atsiradusių nemalonumų prarasto materialaus ar fizinio turto. Kaip gi tai įmanoma? Šiuolaikiniame gyvenime pavojai tyko už kiekvieno kampo, tad su jais vienaip ar kitaip teks susidurti, tačiau draudimas leidžia nesirūpinti dėl patirtų nuostolių, nes apdraustus dalykus, jei jiems kas nors atsitiks, jūsų šalies valiuta atlygins įmonė, kurioje apsidraudėte. Vis dėlto, kokia iš viso to nauda įmonėms, galinčioms jus apdrausti? Viskas tikrai paprasta – už draudimą jūs turite sumokėti, tad tuo atveju, jei jums nieko neatsitiks, jūsų sumokėti pinigai tiesiog nuplauks, taip atnešdami įmonei pelno. Būtent dėl to ir egzistuoja draudimas, kadangi jis yra naudingas abiejoms pusėms – apsidraudę žmonės gali jaustis žymiai saugiau nei be draudimo, tuo tarpu draudimo įmonės gauna pakankamai nemažai pelno, nes įvairūs nelaimingi atsitikimai nėra pakankamai dažnas reiškinys, ypatingai tose šalyse, kurios yra žemės plokščių viduryje bei jose nėra nei ugnikalnių, nei žemės drebėjimų.

Viską sudėjus, ar draudimas yra naudinga ir ar apsimoka skirti savo lėšas jam? Atsakymas paprastas – tikrai taip. Kodėl? Nes draudimas gali suteikti jums visišką psichologinę ramybę, žinant, jog jei kas nors atsitiks, tai bus jums atlyginta. O turint galvoje, kad draudimas tikrai nėra sunkiai įperkamas, pliusų šis dalykas gauna tik dar daugiau. Draustis galima nuo absoliučiai visko – stichinių nelaimių, nelaimingų atsitikimų, o ir faktas, kad drausti galite tiek materialius dalykus, tiek gyvus žmones leidžia draudimui tapti jūsų ramybės sergėtoju. Juk galimybės už nedidelę pinigų sumą nusipirkti ramybę senovėje neturėjo niekas, tad šiais laikais ja nepasinaudoti būtų tiesiog nedovanotina.