Elektroninės cigaretės – naudinga ar žalinga?

Elektroninės cigaretės pastaruoju metu tampa vis populiaresniu dalyku, tad tikrai verta apie jas padiskutuoti. Daugelis žmonių vis svarsto, ar tikrai elektroninės cigaretės yra naudingesnės už įprastas? Apskritai, kuo gi jos skiriasi? Pagrindinis skirtumas yra tas, kad elektroninių cigarečių dūmas yra visiškai kitoks nei įprastų cigarečių, tad tikrai nevyksta tos pačios nuodingos cheminės jungtys, kurios vyksta tokiu atveju, jeigu rūkote įprastas cigaretes. Mokslininkai dažnai mano, kad pagrindinis dalykas, kuris taip kenkia žmonėms ir sukelia įvairias bjaurias ligas yra net gi tabakas, tačiau tie prasti priedai, kurių yra pridėta į kiekvieną paprastų cigarečių pakelį. Ką gi, rūkydami elektronines cigaretes jūs galėsite gana lengvai nuo viso to atsiriboti.

Taigi, jeigu norite pradėti rūkyti šiek tiek sveikiau, galite pasidomėti internete esančiais tinklapiais, kuriuose yra parduodami elektroninių cigarečių komplektai arba net gi pavienės elektroninės cigaretės. Bet kuriuo atveju, jums tikrai reikės nusipirkti komplektą, jeigu norėsite rūkyti elektronines cigaretes pastoviai, kadangi jums gali prireikti bent poros skirtingų pakrovėjų (pavyzdžiui, vienas skirtas pakrauti mašinoje, o kitas jau būtų skirtas pakrauti per USB arba tiesiog per rozetę), taip pat gal norėsite pasikeisti ir rūkomo dūmo skonį.

O tai yra dar vienas labai didelis elektroninių cigarečių privalumas – jūs turėsite galimybę rūkyti vis kitokių skonių cigaretes, kadangi į tą pačią elektroninę cigaretę galėsite dėti vis skirtingus skonių skysčius, o pati skonių įvairovė yra tikrai įspūdinga – galite nusipirkti cigarečių, kurios būtų ne tik tabako, tačiau taip pat ir įvairaus maisto skonio, net gi vaisių bei daržovių. Jeigu mėgstate įdomias naujoves, tuomet jums tikrai bus įdomu pasinaudoti skirtingais skysčiais ir parūkyti visai kitaip, nei esate įpratę.

Taigi, elektroninės cigaretės yra žalingos, tačiau tikrai ne tiek, kiek kiti tabako gaminiai, ypač įprastos cigaretės. Ne gana to, jas rūkyti pastoviai yra pigiau negu kad įprastas cigaretes ir kur kas patogiau, kadangi turėsite galimybę rūkyti skirtingose vietose, net gi ten, kur įprastų cigarečių nebūtų galima.