Emigrantai vis dažniau renkasi kelionę mikroautobusais

Keleiviu vezimasVokietija, Olandija ir Belgija – itin populiarios kryptys, kur yra išvykę daug lietuvių emigrantų. Vokietijoje, 2016 metų duomenimis, gyvena 3823 lietuviai, Nyderlanduose – 1049 lietuviai.

Visi emigrantai pagal situaciją ir poreikį kelis kartus arba bent kartą per metus grįžta į Lietuvą: paatostogauti, aplankyti šeimą, artimuosius ir draugus ir pan. Taip pat neretai į Vokietiją, Olandiją arba Belgiją aplankyti ten gyvenančių emigrantų vyksta jų šeimos nariai, artimieji arba draugai. Taigi, kokį keliavimo būdą rinktis tiek pirmiesiems, tiek antriesiems?

Žinoma, galima keliauti lėktuvu. Tai greita ir patogi kelionė, tačiau neretai gali būti brangi, be to turi kitus minusus: reikia ieškoti, kaip nuvykti iki oro uosto šalyje, iš kurios vykstate, ir šalyje, į kurią vykstate. Neretai, oro uostas yra kitame mieste, tokiu atveju, reikia ieškoti, kas į oro uostą nuvežtų arba parvežtų (kartais net naktį) arba sumokėti nemažą sumą pinigų už automobilio parkavimą kelionės metu oro uoste. Be kita ko, keliaudami lėktuvu, negalite pasiimti daugiau daiktų, nes lėktuve taikomi griežti bagažo apribojimai. O neretai emigrantai mėgsta artimiesiems parvežti lauktuvių, o artimieji emigrantams nuvežti namus primenančių daiktų arba produktų.

Todėl dažnai pasirenkamas keleivių transportavimas mikroautobusais. Šiandien tai itin greita, nebrangi ir, kaip niekada anksčiau, patogi bei komfortiška kelionė. Šis variantas patogus, nes bagažui netaikomi apribojimai, o keleiviai paimami tiesiai iš sutartos vietos ir nuvežami iki pat durų.

Taigi, jei planuojate aplankyti artimuosius Lietuvoje arba nuvykti pas artimuosius Vokietijoje, Belgijoje arba Olandijoje, verta apmąstyti kelionės variantą, kuriam netaikomi bagažo apribojimai, keleiviai paimami ir nuvežami nuo durų iki durų, o kelionė – itin greita, pigi ir patogi. Tai kelionė mikroautobusais.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>