Facebook Edgerank algoritmas

Facebook Edgerank algoritmas

Facebook reklama yra labai galingas įrankis, tačiau visiems žmonėms, kurie nori, kad jų tinklapiai būtų kuo greičiau išpopuliarinti, taip pat labai svarbu suprasti, kaip visa Facebook reklama veikia. Tiesa yra tokia, kad Facebook socialinis tinklas yra paremtas Edgerank algoritmu, kuris leidžia žmonėms dalintis savo norimomis naujienomis ir pomėgiais.

Juk žinoma, kad kiekvienas Facebook lankytojas turi nemažą būrį draugų, kurie nuolat ką nors rašo į šio socialinio tinklo erdvę. Turint tai omenyje, galima suprasti, kad neįmanoma visų naujienų ir įrašų rodyti ant naujienlaiškio, kuris ir yra matomas iš karto, kai koks nors žmogus prisijungia į Facebook tinklą. Taigi, Facebook Edgerank algoritmas yra savotiška sistema arba filtras, kuris atrenka pačius jums svarbiausius įrašus, kurie ir bus rodomi jums ant naujienų sienos. Be jokios abejonės, šis filtras iš pradžių atsižvelgia į tai, kokius jūs patys dalykus mėgstate. Pagal tai galima nustatyti, kokius dalykus siūlyti ir iš reklamos. Tačiau taip pat svarbu ir kiek turite bendrų draugų su tuo žmogumi, kuris ką nors rašo, dar ne ką mažiau svarbu, ar jūs tą žmogų pažįstate realybėje. Jeigu pastaruoju metu naudojotės Facebook socialinio tinklo paslaugomis, tuomet tikrai turėjote pastebėti, kad dabar kartais priimant naujus draugus pati sistema jūsų paklausia, ar tą žmogų pažįstate realybėje. Tai jums padeda kur kas paprasčiau sufiltruoti visus esančius pranešimus ir naujienas ir Facebook jums gali paruošti tikslesnę informaciją.

Facebook reklama bus kur kas naudingesnė, jeigu SEO specialistai, su kuriais dirbsite, puikiai išmanys Facebook Edgerank algoritmą ir galės pasiūlyti jums optimalių sprendimų, kaip greičiau išnagrinėti artimiausią jūsų konkurentų rinką ir išsireklamuoti taip sėkmingai, kad per trumpą laiką gautumėte daug lankytojų, kurie būtų potencialiai susidomėję jūsų siūlomais produktais arba tinklapiais. Taip pat nepamirškite, kad Facebook reklama reikalauja ir nemenko bendravimo su savo klientais. Nuolat renkite kokias nors akcijas, konkursus ir galėsite kur kas lengviau gauti pinigų iš savo klientų, verslas eisis daug geriau.