Faktai apie prezervatyvus

faktai apie prezervatyvus

Prezervatyvai – didžiausią populiarumą pasaulyje turinti kontraceptinė priemonė. Šiandienos straipsnyje pasidalinsime keletu įdomių bei naudingų faktų apie šią kontraceptinę priemonę, kuri populiarumu lenkia visas savo alternatyvas.

Prezervatyvai – viena iš efektyviausių kontraceptinių priemonių
Daugelis yra prisiklausę mitų apie tai, kaip dažnai plyšta prezervatyvai – galime nuraminti, nes tai nėra visiškai tiesa. Taip, prezervatyvai gali plyšti, bet jei tinkamai apžiūrėsite juos prieš juos naudodami bei galbūt netgi atliksite ir vadinamąjį vandens testą – efektyvumas sieks net 99procentus atvejų, kas leidžia įvardinti prezervatyvus kaip ypatingo efektyvumo kontracepciją.

Prezervatyvų sostinė– Didžioji Britanija
Taip, prezervatyvų gamyba iš esmės prasidėjo Jungtinėse Amerikos Valstijose, bet žvelgdami ne į praeitį, o į dabartį, galime konstatuoti tai, jog tikroji prezervatyvų pasaulinė sostinė – Didžioji Britanija. Šioje valstybėje yra įsikūrusios didžiausios prezervatyvų gamintojos pasaulyje, kurios eksportuoja savo gaminius į visą pasaulį, kas leidžia vadinti Didžiąją Britaniją prezervatyvų gimtine.

Pigiausi prezervatyvai – elektroninėse parduotuvėse
Erzina ganėtinai didelės prezervatyvų kainos vietinėse parduotuvėse? Išeitis paprasta – pirkite juos ne jose, o specializuotose elektroninėse prezervatyvų parduotuvėse. Jos pasiekia žymiai didesnę potencialią paklausą, kas leidžia pelną pasiekti ir neužsidedant ypač didelių antkainių, o tai visiems mums leidžia džiaugtis išties nedidelėmis prezervatyvų kainomis tokiose parduotuvėse. Taip pat, jei norima už prezervatyvus sumokėti mažiau, galima rinktis ir įprastas specializuotas prezervatyvų parduotuves – jose kainos gal kiek ir didesnės nei elektroninėse prezervatyvų parduotuvėse, bet jos vis vien yra pakankamai mažos, kad ilgame laikotarpyje leistų sutaupyti pakankamai solidžias pinigų sumas, lyginant su prezervatyvų pirkimu įprastose parduotuvėse.