Kada kreditas skubus

Net jeigu nuosekliai planuojate savo finansinį gyvenimą, kartais ir jums vis tiek gali būti naudingas skubus kreditas. Kada jo gali prireikti? Išvardinsime keletą situacijų.

Vėluoja atlyginimai

Kad ir kokiame darbe dirbate, valstybiniame, privačiame, komercijos ar mokslo labui, kartais vis tiek gali imti vėluoti atlyginimai. Su pinigais ir finansinėmis operacijomis nutinka keisčiausių dalykų, tad ir jums nereikėtų stebėtis, kad kartais negausite pinigų, kuriuos jau buvote suplanavę. Jeigu gyvenate ribotai, jeigu viskas yra visada paskaičiuota, tai toks atlyginimo vėlavimas gali sukelti daug nepatogumų. Ypač, jeigu kaip tik išleidote savo santaupas „juodai dienai“. Tada skubus kreditas visa para ir ištiesia jums pagalbos ranką. Gal tas skubus kreditas leis laiku sumokėti už nuomą, komunalinius, o gal už vaikų muzikos mokyklą, mažylių privatų darželį ar savo sporto klubą. Jeigu turite nuolatines pajamas, tačiau atlyginimas tiesiog vėluoja, nėra reikalo pakeisti iš esmės savo gyvenimo būdą ir nustoti patogiai gyventi. Skubus kreditas jus nedelsiant ištrauks iš šios situacijos. Kadangi skubus kreditas visa para suteikiamas, tai pinigus gausite labai greitai, tikrai nereikės laukti ilgiau nei to nesulaukto atlyginimo.

Artėja šventės

Ne visada pavyksta susiplanuoti deramai finansus ir šventinėms išlaidoms atsidėti pakankamai pinigų. Būna, kad jų tiesiog nelieka, ir nėra už ką nupirkti dukrai gražiausios lėlės ar su draugais per Naujus metus nukeliauti į Lisaboną atšvęsti. Čia taip pat gali pasitarnauti skubus kreditai. Jeigu norite praleisti šventes maloniai, be rūpesčių, nekreipti dėmesio į savo nepriteklių, galite pasimėgauti šiomis laimės akimirkomis. Juk vis tiek po švenčių viskas grįš į savo įprastą ritmą, turėsite susikurti sau įprastą laiką, viską daryti taip, kaip visada darote. Turbūt net ir užsidirbsite tiek pinigų, kiek jums reikia. Juk tik gerai pailsėję galite toliau darbingai siekti savo tikslų, o taip pat ir uždirbti daugiau pinigų. Tad toks greitas kreditas (akcija) šventiniams malonumams galėtų būti traktuojamas kaip reabilitacija, kaip būtinas malonumas tam, kad galėtumėte eiti toliau. Tarsi savotiška investicija.

Nenumatytos sveikatos bėdos

Gyvenime būna ir ne tokių linksmų priežasčių, dėl kurių tampa reikalingas greitas kreditas. Atsiliepimai apie tuos sunkius laikus vėliau mus pasiekia per miglą, mes nenorime prisiminti, kaip sunku buvo. Iš tiesų, kartais gali būti taip sunku, kad belieka stengtis sau visomis priemonėmis pagelbėti, o kai sustiprėsite, tada už viską ir užmokėsite.

Jeigu netikėtai susergate jūs, jūsų vaikai ar artimieji, tai labai sunku išgyventi. Sveikatos apsauga visais laikais buvo brangus dalykas, ir valstybė nebūdavo pajėgi užtikrinti visiško aprūpinimo. Sveikata yra brangiausias turtas, tad kam bijoti prarasti kažką dar. Tad netikėtas sveikatos problemas taip pat gali padėti išspręsti ne kas kitas, o būtent kreditai internetu. Jeigu reikia brangiems vaistams, nepirkite pigių, nes tik brangesni gal išgelbės jūsų gyvybę ar sveikatą.

Panašioje situacijoje buvusi Nijolė pasakoja, kad gydytojai čia jai net nesiūlė brangių ir tikra reikalingų vaistų, nes žinodami lietuvių finansines galimybes, nenorėjo to daryti. „Turėjau sveikatos sutrikimų Skandinavijos šalyje. Patekau į avariją. Tada man buvo labai sunku, atsidūriau ligoninėse. Kadangi pati esu susijusi su medicina, tai akylai sekiau, kokius man skiria vaistus, kokį suteikia gydymą. Pastebėjau, kad man skiria labai brangius kraują skystinančius vaistus tam, kad nesusidarytų krešuliai, kokie dažnai būna po tokių operacijų. Kai grįžau Lietuvon, man iškart siūlė pačius pigiausius tam, kad galėčiau įpirkti juos. Nedvejodama paprašiau brangesnių. Jau geriau pasiimsiu paskolą, nei leisiu sau sirgti“, – prisimena moteris.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>