Kaip išsirinkti tinkamą veidrodį?

Turbūt nei vienas iš mūsų neįsivaizduojame savo namų be veidrodžio, tai viena svarbiausių interjero detalių, padedančių žaismingai sukurti iliuziją, optiškai išplečiant erdves ir suteikiant joms jaukumo bei išbaigtumo įspūdį. Renkantis šią interjero detalę, rekomenduojama pasikonsultuoti su specialistais, padėsiančiais išsirinkti ne tik geriausių techninių charaveidrodiukteristikų, bet ir dekoruojamos erdvės stilių, savitumą atskleidžiančios formos ar net atspalvio veidrodį. Siekiant sukurti žaismingumo, gyvumo įspūdį, dizaineriai siūlo kurti veidrodžių mozaikas – veidrodžių pjaustymas leidžia sukurti įvairių geometrinių formų derinius ar pagal individualius pageidavimus nupieštus piešinius išskaidyti į dalis. Tai yra puikus pasirinkimas, kai veidrodžiui teikiama dekoratyvinė funkcija.

Dažnai montuojant vonios veidrodžius yra įrengiamas ir LED apšvietimas, o klientui pageidaujant veidrodžiai montuojami keliose vietose, kad būtų galima žvelgti į save ir iš priekio, ir iš nugaros ar šono.

Veidrodžių kainos priklauso nuo to, kokių charakteristikų veidrodis yra pasirenkamas. Savo srities profesionalai klientams siūlo unikalių formų, skirtingų dydžių veidrodžius, kurių projektai kuriami pagal individualius kliento pageidavimus: klasikinio stiliaus, griežtų formų veidrodžiai gali būti, pavyzdžiui, auksinio atspalvio – taip interjere, kur vyrauja medžio tonai, kuriama prabanga, ilgaamžiškumo dvasia; kaimiško stiliaus interjere siūloma rinktis kuo paprastesnį veidrodį, kad jis susilietų su erdve ir ją papildytų; modernaus stiliaus dažnai siūlomi sudėtingesnių formų – akies, lašo, lapo, gėlės, kriauklės – veidrodžiai; išmaniuosiuose namuose, kur gausu skaitmeninių įrenginių, vyrauja minimalistinis stilius, todėl geriausiai tinka ovalios formos, berėmis veidrodis, jo kraštai gali būti apdirbti skirtingomis technikomis.
Atsižvelkite kokio stiliaus baldai vyrauja jūsų namų interjere ir pagal tai galite orientuotis koks veidrodis jums labiausiai tiktų, jei sunku išsirinkti visada galėsite susikurti savo individualų unikalų dizainą naudodami veidrodžių mozaikas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>