Kaip išsirinkti veido serumą?

Veido odos priežiūra yra labai svarbus dalykas ir oda rūpintis reikia kiekvieną dieną, nepriklausomai nuo amžiaus. Tačiau su rimtesniais odos priežiūros produktais dažniausiai pirma pažintis įvyksta paauglystėje, kuomet dėl brendimo ar kitų hormonų sukeliamų svyravimų, oda ima reikalauti intensyvesnės priežiūros. Tik skirtumas yra toks, kad kiekviename etape odos poreikiai ir priemonės jai prižiūrėti yra labai skirtingos.

Odos priežiūrai odos priemonės paprastai skirstomos pagal amžių į kelis pagrindinius etapus. Neskaitant vaikų linijos, priemonės skirstomos maždaug taip: 14-18, 18-25, 25-40, 40+ arba dar kitaip – brandžiai odai skirti kosmetikos produktai. Paaugliams skirti produktai dažniausiai sprendžia atsirandančias spuogelių problemas, priemonės yra švelnaus veikimo, skirtos jaunai mergaičių ir berniukų odai. Šios ir kitos priemonės iki 25 metų paprastai neturi antiraukšlinių ingredientų savo sudėtyje, pagrindinės priemonės – prausiklis, veido tonikas ir kremas.

Tačiau vėlesniame amžiuje, maždaug skaičiuojama nuo 25 metų (o šiuo metu jau ir anksčiau), rekomenduojama į odos priežiūrą įvesti veido serumus. Stebint ir analizuojant šiuolaikinį žmonių gyvenimo būdą, tempą ir mitybą pastebima, kad jaunuolių oda ima senti kartais nuo 20 metų.
Todėl reikalingi serumai veidui, kurių molekulė yra labai smulki, todėl prasiskverbia į gilesnius odos sluoksnius. Pagal sudėtį šių produktų yra daugybė – kolageno, hialurono serumai, atstatantys, drėkinantys, serumai nuo raukšlių ir pan. Kiekvienas iš jų atlieka skirtingą funkciją ir darbą, todėl labai svarbu pasirinkti geriausiai jūsų poreikius tenkinantį serumą.

Labai svarbu žinoti, kad veido serumai – tai ne tas pats, kas veido kremas. Serumas – tai pagalbinė priemonė, kuri skirta tvarkyti trūkumus tikrojoje mūsų odoje. Tačiau viršutiniam odos sluoksniui reikalingas atskiras produktas – veido kremas pagal odos tipą, kurį nustatys jūsų odos specialistas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>