Kaip sukurti interneto svetainę?

Ši pamoka parodys jums, kaip padaryti arba sukurti interneto svetainę.Ji skirta pradedantiesiems ir ne specialistams, aprodant žingsnis po žingsnio visą procesą nuo pat pradžių. Tai padaro kelias prielaidas apie tai, ką jūs žinote, (išskyrus tai, kad jūs žinote, kaip naršyti internete, nes jūs jau skaitote šį straipsnį internete). Tam tikri veiksmai yra platesni, todėl šiame vadove taip pat rasite nuorodas į platesnę imformaciją ir jas paspaudę išvysitę išsamesnę imformaciją.

1.Pirmas dalykas, kurį reikia padaryti norint sukurti internetine svetainę tai gauti sau domeno vardą.Domeno vardas yra vardas, kurį norite duoti savo svetainei. Pavyzdžiui, domeno vardas šio puslapio kurį skaitote yra „4in.lt“. Kad gautumėte domeno vardą, jūs turite mokėti metinį mokestį už teisę naudoti šį pavadinimą registratoriui. Gauti vardą , tai nėra sukurti svetainę ar kažkas panašaus. Tai tik pavadinimas.Tai tarsi įmonės pavadinimo registracija plytų ir skiedinio pasaulyje, bet įmonės pavadinimas nereiškia, kad jūs taip pat gausite ir parduotuvių patalpas, einančias su pavadinimu.

2. Pirmas dalykas, kurį reikia padaryti prieš ką nors darant tai pasirinkti hostingą ir užregistruoti paskyrą.

Svetainių hostingas iš esmės yra kompanija, kuri turi daug kompiuteriaų prijungtų prie interneto. , Kai jūs savo interneto puslapius patalpinsite jų kompiuteriuose, kiekvienas pasaulyje galės prisijungti prie jūsų puslapio ir peržiūrėti jį. Jums reikės užsiregistruoti paskyrą hostingo svetainėje, kad jūsų svetainė turėtų namus. Jei gauti domeno vardą yra taspats kaip gauti įmonės pavadinimą plytų ir skiedinio pasaulyje, yra tas pats kaip išsinuomoti biuro ar parduotuvės patalpas jūsų verslui, tai gauti jūsų svetainei hostingą.

3. Kai jūs turite savo domeno pavadinimą ir hostingą, kitas žingsnis yra sukurti interneto svetainę. Šiame straipsnyje, aš manau, kad jūs tai padarysite patys. Jeigu nuomojatės web dizainerį ,kad jis tai padarytų už jus, jūs tikriausiai galite praleisti šį žingsnį, nes tas asmuo atliks tai už jus.

1. Nors yra daug aplinkybių web dizaine, jūsų kaip pradedantčiojo, pirmas žingsnis yra faktiškai įkelti ką nors į internetą.Koreguoti galėsite ateityje, po to, kai jūs suprasite, kaip gauti pagrindinį tinklalapį į savo svetainę. Vienas iš būdų tai padaryti, yra naudoti WYSIWYG („ką matote ta ir galite gauti“) Web redaktorius. Tokie redaktoriai leidžia jums sukurti savo svetainę, vizualiai, be to, kad aplink techninių detalių šlykštynė. Jie dirba kaip normalūs wordprocessor.

2. Yra daug komercinių ir nemokamų redaktorių aplink. Tiems, kurie negalvoja leisti pinigų dėl gero komercinio žiniatinklio redaktorius, vienas iš geriausių WYSIWYG interneto redaktorių yra Dreamweaver. Jei planuojate naudoti šį redaktorių, thesitewizard.com yra interneto pamoka apie Dreamweaver CS5.5 Tutorial: http://www.thesitewizard.com/dreamweaver/dreamweaver-cs5-5-tutorial-1.shtml. Pamoka parodo jums kaip sukurti kelis puslapius ir grįžtamojo ryšio formą, visiškai funkcionalią svetainę su veiksmais, ir suteikia jums teorinį ir praktinį pagrindą, kuris padės jums sukurti ir išlaikyti savo svetainę.

3. Yra daug kitos web dizaino programinės įrangos. Jei nenorite naudoti programų iš ankščiau, galite rasti daugiau saraše kuris yra : thefreecountry.com „nemokamas HTML redaktorius ir WYSIWYG Web puslapio redaktorius. Aš taip pat turiu keletą kitų WYSIWYG interneto redaktorių šioje svetainėje.

4. Jums reikės patikrinti savo tinklalapius, patikrinimui naudokite pagrindines naršykles: naujausią versiją „Internet Explorer“ (rašymo metu buvo 9 versija), Firefox, Opera, Safari ir Chrome. Visos šios naršyklės gali būti atsisiųstos nemokamai, todėl jas nesunku gauti. Šios naršyklės jums padės apžiūrėti jūsų svetainę taip kaip mato kitas lankytojas.

Jei norite pagerinti tikimybė, kad jūsų svetainė dirbs visų interneto naršyklių būsimose versijose, apsvarstyti galimybę patvirtinti kodą į savo interneto puslapius. Profanas kalbą, tai reiškia, kad jūs turėtumėte patikrinti savo tinklalapį, kad pagrindinis kodas, vadinamas „HTML“ ir „CSS“, neturi sintaksės klaidų. Jūs neturite iš tikrųjų reikiamų techninių žinių apie HTML ir CSS patvirtinimą puslapyje, nes jūs galite naudoti vieną iš daugelio free web page autentiškumo tikrinimą atliekant sunkų darbą. Kita vertus, jei vertintojas pasakys, kad tavo puslapyje yra klaidų, tai gali kartais būti sunku suprasti, kas yra negerai (klaida ir ar iš tiesų tai yra rimta), jei jūs neturite reikalingų žinių. Dar yra patarėjų kurie padeda išspręsti savo kodą, ir vienas iš jų, vadinamas „HTML Tidy“

5. Jei jūs parduodate prekes ar paslaugas, jums reikės šiek tiek būdų rinkti kredito kortelės informaciją. Kurią jūs turėtumete perskaityti straipnyje : Kaip priimti kreditinės kortelės jūsų svetainėje. Aš taip pat turiu vadovą „ Kaip pridėti užsakymo formą“ arba mygtuką „Pirkti dabar“, naudojantis „PayPal“ svetaine tiems, kurie per PayPal.

Jei jums reikia reklamuotojų į savo svetainę, galbūt norėsite skaityti, „Kaip užsidirbti pinigų iš savo svetainės“ ir tolesniame straipsnyje, kaip padidinti jūsų svetainės „Pajamas iš filialo“ .Reklamuotojus ir partnerių programų sąrašą galima rasti „Partnerių programa: Nemokami Rėmėjai ir reklamuotojai“. Šios bendrovės nuolat ieško naujų interneto leidėjų rodyti savo reklamą.

6.  Jeigu jūsų svetainė yra susijusi su kita svetaine , tai jums net nereikia jos įrašyti į paieškos varikliuką. Tikriausiai jie patys susitvarkys.

Be savo svetainės pateikimo į paieškos sistemą, jūs taip pat galite pasvarstyti, kaip skatinti apsilankymus savais būdais, pavyzdžiui, įprastu būdu žmonėms, galima kurti interneto skelbimus laikraščiuose ir tt yra netgi bendrovių internete, pavyzdžiui, PRWEB, kuri gali padėti jums sukurti Pranešimą spaudai, kuriame tavo svetainę gali pamatyti kiti. Kaip minėta mano straipsnyje, daugiau patarimų apie talpinimą į Google paieškos rezultatus, taip pat galite reklamuoti įvairiose paieškos sistemose. Nors aš tik paminėjau „Google“ , nes tai buvo šios diskusijos tema, taip pat galite reklamuotis kitose paieškos sistemose, pavyzdžiui, „Bing“ ir „Yahoo!“. Tada tavo svetainė atsiras tų paieškos sistemų rezultatuose , taip atsiras daugiau lankytojų

Taip pat yra mažiau akivaizdžių būdų, kaip skatinti savo svetainę į kuriuos norėsite atsižvelgti.
Tai yra pagrindiniai internetinių svetainių kūrimo punktai.