Kaip tinkamai apsaugoti savo kiemą?

Savo kiemo saugumu rūpinamės ne tik saugodami jame esančias vertybes. Nuo saugaus kiemo priklauso ir namų saugumas. Juk jei pašaliniams nebus galimybių patekti į jūsų kiemą, tai ir namai be abejo, bus saugūs. Dalinamės efektyviais būdais, kaip tinkamai apsaugoti savo kiemą.

Judesio davikliai

Jei namuose turite signalizaciją, lauko judesio daviklis yra patogus ir patikimas kiemo apsaugos būdas. Judesio daviklius kieme rekomenduojama montuoti 10 metrų atstumu. Turintiems gyvūnų, nerimauti neverta. Dauguma šių prietaisų modelių nereaguoja į gyvūnų judesius. Visi laukui skirti davikliai yra atsparūs aplinkos poveikiui, hermetiški ir kompaktiški, todėl beveik nepastebimi.

IR barjerai

Infraraudonųjų spindulių barjerai veikia aktyvių IR barjerų principu, kuriuos pažeidus suveikia pavojaus signalas. Šios apsaugos sistemos sudarytos iš siųstuvo ir imtuvo. Palyginus su judesio davikliais, šie prietaisai žymiai brangesni. Taip pat verta žinoti, kad IR barjerai labiau tinkami didelio lauko ploto apsaugai.

Lauko apsaugos kameros

Lauko kameros yra populiarus sprendimas siekiant apsaugoti savo kiemą. Dažniausiai jos turi žmonių, automobilių ir gyvūnų atpažinimo funkcijas. Įrašymas gali turėti įvairių parinkčių – įrašinėti tik kai kieme kažkas vyksta ar įrašinėti visą laiką. Šiuolaikinės lauko kameros valdomos nuotoliniu būdu naudojantis programėlėmis ar valdymo pultais.

Lauko sirenos

Šie prietaisai jungiami prie centralių, priklausomai nuo modelio, veikia tam tikru atstumu. Dažnai tai būna apie 300 metrų atstumas tarp lauko sirenos ir centralės. Lauko sirenos dažniausiai turi garsinę ir blykstės funkcijas.

Tai populiariausi lauko apsaugos sprendimai. Be abejo, nepamirškite ir patikimos kiemo tvoros, kokybiškų kiemo vartų. Siekiantiems maksimalios apsaugos, rekomenduojama montuoti telefonspynes ant kiemo vartų bei pasirinkti labiausiai priimtiną papildomą kiemo apsaugos sistemą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>