Kaip vyksta reiki seansai?

reiki seansaiIšvertus iš japonų kalbos „reiki“ reiškia „dvasinės gyvybės jėga“, kuri padeda palaikyti dvasinę ir fizinę žmogaus sveikatą, atsikratyti įtampos ir valdyti savo emocijas.

Norint pasiekti balanso kasdieniniame gyvenime, tikrai pravers reiki seansai, kurie yra puikus metodas, atkuriantis žmogaus pusiausvyrą ir padedantis subalansuoti visas organizmo sistemas. Jie yra visiškai nekenksmingi ir naudingi, nes yra sukuriama teigiama energija, kuri padeda sveikti ir veikia būtent ten, kur labiausiai reikia.

Įvairūs reiki meistrai rekomenduoja lankyti nemažiau kaip 10 reiki seansų, tam, kad pajustumėte teigiamą poveikį ir išmoktumėte tinkamai medituoti ir praktikuoti savarankiškai. Visa reiki filosofija yra pagrįsta tuo, kad suaktyvinus čakras, per jas pradeda tekėti Reiki energija. Ši energija dar gali būti vadinama gyvybine Visatos energija, padedanti sustiprinti ir subalansuoti vidaus organų funkcijas, pašalinti iš organizmo toksinus ir šlakus, atgauti dvasinę ramybę, padidinti sąmoningumą ir išmokti nukreipti savo energiją ten kur reikia. Reiki puikiai tinka ne tik ligoniams, bet ir žmonėms, kenčiantiems nuo streso ir nerimo bei norintiems pagerinti savo gyvenimo kokybę. Taip pat padeda atstatyti natūralią organizmo pusiausvyrą, pagerina medžiagų apykaitą ir pripildo organizmą teigiama energija, panaikinant negatyvo blokus.

Reiki meistras seanso metu dirba su savo rankomis, kuriomis kaip laidininkas perduoda Reiki energiją, kuri teka tarsi vanduo įvairiais lygiais: fiziniu, emociniu, mentaliniu ir dvasiniu.

Praktikuojantys Reiki atveria savo širdį ir atranda ryšį su Visata bei naudoja energijos galią kilniems tikslams. Įprastai Reiki seansai trunka apie 30-60 min. trukmė priklauso labai individualiai nuo paciento sveikatos būklės.

Po reiki seansų žmogus jaučiasi žvalesnis, darbingesnis, pagerėja miegas, turi daugiau energijos ir būna pozityviai nusiteikęs.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>