Kamštinė lenta – visiems poreikiams patenkinti

Kamstine lentaYra du tipai žmonių: vieni viską nešiojasi galvoje ir viską puikiai atsimena, kiti, kad nieko nepamirštų, turi viską užsirašinėti, žymėtis. Tai aktualiausia tiems, kurie mokosi, dirba, o ypač protinį darbą – kartais po sunkios darbo dienos smegenys tarsi užsiblokuoja ir tada kažką atsiminti gali būti labai sudėtinga. Padėti tokiems žmonėms gali specialios žymėjimuisi skirtos lentos.

Viena iš tokių lentų – kamštinė lenta, kurios darbinė dalis yra iš kamštmedžio dangos, į kurią yra patogiai smeigiami smeigtukai ir adatėlės. Tokios lentelės yra itin patogios, funkcionalios ir ilgaamžės – kamštmedis, net ir dažnai smaigstant, išlaiko savo savybes.

Tačiau kamštinė lenta nebūtinai yra skirta tik žymėtis mokslų ir darbo reikalams, bet gali būti naudojama ir kaip interjero detalė. Dažnai žmonės tokią lentą kabina namuose ir ant jos smaigsto įvairius prisiminimus sukeliančius raštelius, atvirutes, nuotraukas, kelionių bilietus ir pan. Biure ant tokios lentos patogu prisegti motyvuojančius užrašus, darbo grafikus, kitus svarbius raštelius, dokumentus ir planus.

Taip pat kamštinės lentos dažnai kabinamos ir visuomeninės paskirties vietose – itin patogu ją kabinti daugiabučio laiptinėje, kur reikia pakabinti įvairius visiems gyventojams svarbius panešimus, skelbimus, pavyzdžiui, pranešimus apie komunalines paslaugas, laiptinės valymo grafikus ir pan. Kaip skelbimų lenta kamštinė lenta dažnai naudojama ir kitose vietose – mokyklose, medicinos įstaigose ir kt., taip pat dažnai kabinama prie nedidelių parduotuvių, ypač nedideliuose miesteliuose, kur parduotuvė – žmonių susirinkimo vieta.

Taigi, jei ieškote daikto, kuris gali būti naudojamas ir palengvinti darbą atminčiai, ir pažymėti svarbius raštelius darbe, ir sužadinti prisiminimus, ir platinti skelbimus – Jums padėti gali kamštinė lenta. Ji funkcionali, ilgaamžė, patogi ir patenkinanti visus poreikius.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>