Keletas moteriškos rankinės pasirinkimo principų

Moteriška rankinė – labai svarbus ir būtinas aksesuaras. Ir labai dažnai moterims yra sudėtinga išsirinkti. Modelių pasirinkimas traukia akį,
tačiau apsunkina pasirinkimą. Egzistuoja begalė faktorių, nuo kurių priklauso rankinių pasirinkimas.

Reikia įvertinti sezoną, dydį, spalvą, stilių ir negi savo figūrą.

Pasirenkant sezonams – reikia įvertinti šiltas/šaltas metų laikas. Rudens ir žiemos sezonams reiktu pasirinkti praktiškas rankines, pageidautina iš natūralios odos arba zomšos, kad būtų atsparūs šalčiui ir atlaikytu orų permainas. Vasaros ir pavasario sezonams galima naudoti ryškesnių spalvų, dirbtinės odos, tekstilės ir medžiagos gaminius.
Kalbant apie dydžius, visos moteriškos rankinės gali būti padalintos į mažas, vidutines ir dideles. Pirmasis, delninės, variantas labiau priskiriamas vakariniam stiliui.
Jos skirtos susidėti tik pačias būtiniausias priemones ir atlieka dekoratyvinę funkciją, būna puoštos ir dabintos įvairiais aksesuarais, akmenukais, stiklu.
Vidutinio dydžio rankinės yra universalios, talpins būtinus daiktus ir jie neapsunkins jūsų.
Didelės rankinės tinkamiausios apsipirkimams, išėjimams į parduotuves. Prie šio tipo priskiriamos ir rankinės, skirtos sporto inventoriui susidėti.

Apsispręsti su spalvomis – sunkiausia moters užduotis. Dažna bando derinti prie batelių, kuriuos ką tik nusipirko, arba prie suknios, kurios dar neturi. Labiausiai paplites variantas – universalios spalvos – juoda, balta, ruda, tamsiai raudona ir tamsiai žalia.
Drąsesnės spalvos tinka vakarėliams ir neformaliems susitikimams. Klasikinis moteriškos rankinės variantas tiesiog reikalauja visų aksesuaro spalvų suderinimo, tačiau šiuolaikinės tendencijos tai pradeda ignoruoti. Vienspalvė rankinė bus suderinama su daugeliu jūsų turimų drabužių, kai daugiaspalvės
rankinės derinimą atlikti sudėtingiau.

Renkantis rankinę pagal kūno sudėjimą, atsiminkite, kad aukštos ir pasitempusios merginos turi atkreipti dėmesį į apvalių formų rankinę. Taip pat tiks vidutinio dydžio su tiesiomis ir griežtomis linijomis, bei kampais. Verslo moterims tiks griežtas, klasikinis stilius ir tos moteriškos rankinės, kuriose tilps dokumentai, nešiojamas kompiuteris. Ryškios spalvos, spindesys ir įvairūs papuošimai čia netinka. Tiesios linijos, griežtas ir lakoniškas stilius, kvadrato, trapecijos formos ir talpa.
Sportiškoms ir aktyvioms merginoms patartina atkreipti dėmesį į talpias rankines. Kaip taisyklė, jos nėra ryškių ir krentančių į akis spalvų

Pasirenkant sau naują rankinę, pirmoje eilėje kreipkite dėmesį į tai kas jums patinka ir kad būtų patogu. Tuomet jūs jausitės gerai ir pasitikinčiai.