Kineziterapijos privalumai, kuriuos turėtų žinoti kiekvienas

kineziterapija vilniujeKineziterapija padeda bet kokio amžiaus žmonėms, turintiems sveikatos sutrikimų, ligų ar traumų, ribojančių jų gebėjimus judėti ir funkcionuoti. Individuali kineziterapijos programa gali padėti žmonėms grįžti į ankstesnį funkcionavimo lygį, paskatinti dalyvumą bei gyvenimo būdo pokyčius, kurie gali padėti išvengti tolesnių sužalojimų ir pagerinti bendrą sveikatą bei savijautą. Pirminės sveikatos priežiūros gydytojai pacientus dažnai nukreipia į kineziterapijos procedūras, kai yra pirmasis problemos požymis, nes tai laikoma konservatyviu požiūriu sveikatos problemų valdymui ir kontrolei. Įdomu, kodėl kineziterapija yra tokia svarbi?

1. Kineziterapija padeda sumažinti arba pašalinti skaumą.

Terapiniai pratimai ir manualinės terapijos metodai, tokie kaip sąnarių ir minkštųjų audinių mobilizacija, arba tokios procedūros, kaip ultragarsas, teipavimas ar elektrinė stimuliacija, gali padėti palengvinti skausmą ir atkurti raumenų bei sąnarių funkcijas. Tokia terapija taip pat gali užkirsti kelią skausmo sugrįžimui.

2. Kineziterapija gali padėti išvengti chirurginių intervencijų

Jei kineziterapija padeda pašalinti skausmą ar pasveikti po traumos, operacijos gali nereikėti. Ir net jei reikalinga chirurginė operacija, kineziterapija gali būti naudinga tiek prieš operaciją, tiek po operacijos padėti atsigauti ir palengvinti gyjimo procesus.

3. Kineziterapija padeda pagerinti mobilumą

Jei jums sunku stovėti, vaikščioti ar judėti – nepriklausomai nuo jūsų amžiaus – kineziterapija padės. Tempimo ir stiprinimo pratimai padeda atkurti jūsų sugebėjimą judėti. Kineziterapeutas ne tik sudarys idividualią, Jūsų būklei pritaikytą programą, bet ir padės pritaikyti tinkamas pagalbines priemones ar ortopedinius įtaisus skirtus judėjimui. Taikant individualų priežiūros planą, galima užsiimti ir pritaikyti bet kokią svarbią žmogaus gyvenimui veiklą, kad būtų užtikrintas maksimalus efektyvumas ir saugumas.

Ir tai tik keli iš daugelio kineziterapijos privalumų, ji taip pat padeda pagerinti pusiausvyrą, eiseną, sumažinti griuvimų riziką, padeda valdyti diabetą ir kraujagyslių ligas, senėjimo procesą ir t.t. Kineziterapija Vilniuje tampa vis populeresnė, žmonės vis dažniau savo sveikatą patiki specialistams, kurie individuliai pažvelgia į kiekvieno asmens kūno poreikius, atlika išsamų ištyrimą ir pritaiko specialią pratimų programą ir atidžiai prižiūri žmogų kiekvienos treniruotės metu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>