Ko reikia atlikti gelinį lakavimą namuose?

Kiekviena moteris savo namuose gali susikurti savo gražinimosi zoną. Norint visada turėti sveikus ir gražius nagu nėra būtina kas mėnesį išleisti kelių dešimčių eurų. Tiesiog pakanka turėti tinkamą įrangą, turėti noro mokytis ir palaikyti įprastą manikiūro procedūrą, kad nagai visada būtų stiprūs.

Gelinis lakavimas namuose turi daugybę privalumų:
1. Tai ekonomiška. Lakuojant nagus namuose reikia rūpintis tik reikiama įranga ir priemonėmis, nereikia jaudintis dėl papildomų paslaugų išlaidų.
2. Tai taupo laiką. Gelinį manikiūrą namuose galima pasidaryti bet kada, turint laisvo laiko. Patogu, jog nereikia vyki iš namų, planuotis procedūros laiko ir dėl jos atšaukti kitus svarbius reikalus.
3. Tai skatina kūrybingumą. Lakuojant nagus galima sukurti unikalius dizaino ir spalvų derinius, išlaisvinti savo idėjas ir sukurti individualią nagų dailę.

Ko reikia geliniam lakavimui namuose?

Gelinis lakavimas skiriasi nuo tradicinės nagų lakavimo procedūros, tokios, kuomet nereikia jokios papildomos įrangos. Norint atlikti gelinį lakavimą namuose prireiks šių priemonių ir įrangos:
1. LED arba UV spindulių lempa;
2. Stiklo arba krištolo dildės;
3. Nagų buferis;
4. Odelių aliejus;
5. Medienos lazdelės arba nerūdijančio plieno nagų odelių atstūmėjai;
6. Lipnumo valiklis arba kita priemonė izopropilo alkoholio pagrindu;
7. Pagrindo sluoksnis;
8. Viršutinis sluoksnis;
9. Gelio lako spalvos.

LED ar UV lempa?

Skirtumas tarp šių lempų priklauso nuo lemputės skleidžiamos spinduliuotės tipo. Geliniame nagų lake yra fotoiniciatorių – chemikalų, kuriems reikia sukietinti tiesioginius UV bangos ilgius.
Tiek LED, tiek UV spindulių lempos skleidžia UV bangos ilgį ir veikia vienodai. Tačiau UV lempos skleidžia platesnį bangos ilgių spektrą, o LED lempos sukuria siauresnį bei tikslingesnį bangos ilgių skaičių.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>