Kodėl moterys dėvi seksualų apatinį trikotažą?

Moterys iš prigimties yra sukurtos spinduliuoti ramybę, energiją ir seksualumą. Kai kurias atvejais moterų skleidžiama seksualinė energija tokia stipri, kad regis jai nereikia nei seksualios aprangos ar apatinių. Tačiau taip yra ne visuomet.

Šeimoje užsisukusioms moterims seksualūs apatiniai yra vienas iš būdų priminti sau, kad ji yra moteris. Ir tai dažnai visiškai neturi nieko bendro su bandymu suvilioti savo antrąją pusę.

Seksualūs apatiniai – tai tas pirkinys, kuriam rasti moterys negaili ne tik laiko, bet ir pinigų. O štai seksualus apatinis trikotažas moterims internetu – geriausias ir greičiausias būdas įsigyti. Moterys, dėvėdamos seksualų kokybišką apatinį trikotažą, prisipažįsta besijaučiančios geriau, tai sukelia didesnį pasitikėjimą savimi. Vyrai, matydami savo moteris pasipuošusias, taip pat jaučiasi pagerbti, tai savotiškas dėmesio parodymas ir savo antrajai pusei.

Ypatingai gyvenant šeimoje, auginant vaikus ir vedant bendrą buitį, kasdienybė įtraukia labai nepastebimai. Regis, nepastebime vieni kitų, imame sakyti vis mažiau komplimentų. Seksualūs apatiniai – puikus būdas priminti, kad vis dar esame patrauklūs ir geidulys niekur nedingo. Tai neabejotinai taip pat vienas iš puikių būdų nepasimesti kasdienybėje, sužadinti jausmus, pakurstyti santykių židinio ugnį.

Labai įdomu tai, kad net per 30 % vyrų teigia, kad jiems patinka moterys be apatinio trikotažo. Taigi, jeigu jūsų antroji pusė taip pat kalba apie tai, tai yra vienas iš signalų, kad jums būtinas seksualus apatinis trikotažas!

Dar viena iš priežasčių, kodėl moterys dėvi seksualius apatinius – tai dovana iš sutuoktinio, mylimojo ar gerbėjo. Jei jau moteris gauna tokią dovaną, tiesiog privalo tai dėvėti. Tai gali būti puikus priminimas moteriai, kad pats metas skirti daugiau dėmesio bei meilės savo moteriškumui.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>