Kodėl segmentinės tvoros tokios populiarios?

segmentines tvorosTeigiama, jog vienos patvariausių, saugiausių ir tvirčiausių yra segmentinės tvoros. Tokios rūšies tvoromis ypač populiaru tverti ir žymiai didesnes, negu kiemas, teritorijas – stadionus, aikštynus, koncertų ir kitų renginių vietas, žaidimų aikšteles.

Ankščiau segmentinės tvoros buvo naudojamos siekiant apsaugoti visuomeninius ar pramoninius objektus. Pastaruoju laikotarpiu, dėka praktiško naudojimo: itin lengva montuoti, nereikia papildomos priežiūros, kaip pavyzdžiui, medinėms tvoroms, yra ilgaamžės, gyventojai taip pat pradėjo vis dažniau rinktis šias tvoras savo gyvenamųjų valdų aptvėrimui. Iš tiesų, naudinga paminėti, jog yra atskiros šių tvorų serijos, pagal tai kokios paskirties apsaugai jos priskiriamos – privatiems asmenims, visuomeniniam naudojimui ar pramonei.

Daugelis pritaria, jog segmentinė tvora – puikus pasirinkimas. Susidomėjimą kelia itin žema kaina, patvarumas, saugumas bei estetinis vaizdas. Be to, tokia tvora sumontuoja labai greitai. Nereikalauja didelių pastangų ar laiko.

Pateikiamoje informacijoje taip pat minima, jog pastarosios tvoros būna cinkuotos ir dažytos. Kuo jos skiriasi? Cinkuotos tvoros segmentai būna cinkuojami karštuoju būdu. Pačio segmento ilgis maždaug 2,5 m. Pabrėžiama, jog aukštį bei briaunų skaičių galima pasirinkti individualiai. Dažniausia būna pateikiama matmenų lentelė. Kalbant apie dažytą tokio paties tipo tvorą, akcentuojama, kad ji skiriasi tik paviršiaus spalva. Dažniausiai būna padengiama žaliais arba rudais dažais, kurie suteikia papildomą antikorozinę apsaugą bei pagerina estetinį vaizdą.

Dažnam žmogui minėtoji teritorijos apsauga asocijuojasi daugiau su pramoninių rajonų saugomomis vietomis.  Galima paprieštarauti. Segmentinių tvorų būna pačių įvairiausių rūšių, stilių, puikiai derančių tiek prie gyvenamųjų namų fasado, tiek prie sodų ar kitų teritorijų bendro vaizdo.

One thought on “Kodėl segmentinės tvoros tokios populiarios?

  1. metalo dažai

    Segmentinės tvoros būna dažytos, tačiau mūsų ganėtinai nusidėvėjusi ir norėtų ją perdažyti. Kokius metalo dažus yra geriausiai naudoti, kad laikytųsi kuo ilgiau ir nenubluktų? Gal geriau tiesiog purškiamus naudoti?

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>