Kokią buitinę techniką pasirinkti garažui?

Šiuolaikinis garažas ne tik atlieka funkciją laikyti automobilį, bet ir tampa daugiafunkcine erdve, kurioje galima atlikti įvairias veiklas nuo remonto iki laisvalaikio praleidimo. Siekiant optimaliai išnaudoti garažo erdvę, svarbu jame pasirinkti tinkamą buitinę techniką. Pasirinkimas gali skirtis priklausomai nuo individualių poreikių, tačiau yra keletas universalių technikos prietaisų.

Smulki buitinė technika – kokią įrangą pasirinkti garažui?

  • Šildymo įrenginiai

Visų pirma, verta apsvarstyti garažo šildymo sistemą. Tai svarbu ne tik žiemą, kai reikia apsaugoti automobilį nuo šalčio, bet ir kitu metų laiku, norint palaikyti tinkamą drėgmės lygį. Galima pasirinkti įvairias šildymo sistemas, pradedant paprastu elektriniu šildytuvu ir baigiant dujiniu šildytuvu ar šilumos siurbliu.

Daugelis žmonių nežino, kad šildymo sistemos įrenginiai garaže turi daugybę kitų privalumų. Šiluma padeda saugoti automobilio akumuliatorių, nes šaltis trukdo akumuliatoriaus veikimui, nes sulėtina chemines reakcijas jame.

Tobulėjant technologijoms, šildytuvai tampa vis mažesni ir efektyvesni. Yra kelių tipų šildytuvų, kuriuose nenaudojami ortakiai, todėl jie yra daug diskretiškesni ir užima mažiau vietos.

Daugiau informacijos apie buitinės technikos pasirinkimą garažui: https://manobustas.net/category/buitine-technika-namams/

  • Kondicionavimo įrenginiai

Taip pat svarbu apsvarstyti, ar reikalinga oro kondicionavimo sistema. Ją įrengiant garaže, galima reguliuoti temperatūrą ir drėgmę, kuri yra svarbi ne tik jūsų patogumui, bet ir įrenginių, esančių garaže, saugumui.

Jei garažas sujungtas su namu, karštas oras gali lengvai prasiskverbti pro duris ar langą. Kondicionuojamas garažas gali padėti išlaikyti vėsesnį aplinkinį namų plotą.

  • Drėgmės surinkimo įrenginiai

Kita svarbi technika garaže gali būti drėgmės surinkimo sistema, ypač jei jūsų regione būdinga didelė drėgmė ar liūtys. Santykinė oro drėgmė garaže visada turėtų būti optimali – 30-50 %. Jei rodmenys didesni nei 50 %, reiškia, kad jūsų patalpose didelė drėgmė, ir gali atsirasti grybelis ar pelėsis, o jei rodmenys mažesni nei 30 %, reiškia, kad patalpų oras yra per sausas.

Jei garaže jau yra pelėsio ir grybelio problema, geriausia įsigyti oro sausintuvą su įmontuota filtravimo sistema. Toks įrenginys gali filtruoti alergenus, nes drėgnas oras praeina pro jį ir išeina kaip sausas, vėsus oras. Ši funkcija bus naudinga siekiant išvengti sveikatos problemų, kurias sukelia ore esantys alergenai, pavyzdžiui, pelėsis.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>